комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FDB984 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 15,5 mm |
| дължина | 132 mm |
| ширина | 51,5 mm |
| тегло | 1.493 kg |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| спирачна система | Sumitomo |
| WVAномер | 21754 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 21754
|
|
APEC braking PAD765
|
|
BENDIX 572325B
|
|
BLUE PRINT ADM54250
27.17 €
-20%
21.73 €
|
|
BOSCH 0986460975
|
|
BREMBO P49023
|
|
DELPHI LP1076
|
|
DELPHI LP1518
37.04 €
-20%
29.63 €
|
|
FERODO FSL984
|
|
FMSI-VERBAND 7515D637
|
|
JURID 572325D
|
|
JURID 572325J
|
|
JURID 572325JAS
|
|
MGA 402
|
|
NECTO FD6609A
|
|
REMSA 041504
|
|
ROULUNDS RUBBER 459481
|
|
STOP 572325S
|
|
TEXTAR 2175401
|
|
TRW GDB1139
43.49 €
-20%
34.79 €
|
| Mazda MX-6 (GE) | 165 коня | бензин |
| Mazda 626 IV (GE) | 105 коня | бензин |
| Mazda 626 IV (GE) | 115 коня | бензин |
| Mazda 626 IV Hatchback (GE) | 105 коня | бензин |
| Mazda 626 IV Hatchback (GE) | 115 коня | бензин |
| Mazda 626 IV Hatchback (GE) | 165 коня | бензин |
| Mazda 626 IV (GE) | 90 коня | бензин |
| Mazda 626 IV Hatchback (GE) | 90 коня | бензин |
| Mazda 626 IV Hatchback (GE) | 163 коня | бензин |
| Mazda MX-6 (GE) | 163 коня | бензин |
| Mazda 626 IV Hatchback (GE) | 75 коня | дизел |
| Mazda 626 IV (GE) | 75 коня | дизел |
| Mazda 626 IV (GE) | 116 коня | бензин |
| Mazda 626 IV Hatchback (GE) | 116 коня | бензин |
