комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FDB985 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 17,5 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 78 mm |
| ширина | 64 mm |
| ширина | 76 mm |
| тегло | 1.942 kg |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| височина 1 | 64 mm |
| височина 2 | 76 mm |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| спирачна система | TRW |
| дължина 1 | 86 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с бутална зегерка |
| WVAномер | 21452;21453;21454 |
| брой на покритията | 8 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 21452
|
|
FERODO 21453
|
|
FERODO 21454
|
|
A.B.S. 36891
|
|
APEC braking PAD1027
|
|
APEC braking PAD1078
|
|
APEC braking PAD1159
|
|
APEC braking PAD1161
|
|
APEC braking PAD1278
|
|
APEC braking PAD940
|
|
BENDIX 571871B
|
|
BENDIX 571983B
|
|
BENDIX 573337B
|
|
BOSCH 0986494215
|
|
Brake ENGINEERING PA1447
|
|
Brake ENGINEERING PA1542
|
|
BREMBO P85038
|
|
JURID 571871D
|
|
JURID 571871J
150.59 €
-20%
120.47 €
|
|
JURID 571871JAS
|
|
MEYLE 0252145218W
|
|
MGA 498
|
|
MINTEX MDB1751
|
|
MINTEX MDB2037
|
|
NECTO FD6787A
|
|
OPTIMAL 10339
|
|
OPTIMAL 50822
|
|
REMSA 050802
|
|
REMSA 075212
|
|
ROADHOUSE 250812
|
|
STOP 571871S
|
|
TEXTAR 2145401
151.14 €
-20%
120.91 €
|
|
TRW GDB1162
87.43 €
-20%
69.94 €
|
|
TRW GDB1323
53.17 €
-20%
42.54 €
|
|
TRW GDB1329
91.52 €
-20%
73.22 €
|
|
TRW GDB1451
75.16 €
-20%
60.13 €
|
|
UNIPART GBP1108AF
|
|
UNIPART GBP1519AF
|
|
WAGNER WBP21452A
76.24 €
-0%
76.24 €
|
|
AUDI 441698151G
|
|
AUDI 4A0698151B
|
|
AUDI 4A0698451B
|
|
AUDI 4B0698151AE
|
|
AUDI 4B0698151C
|
|
AUDI 4D0615115
|
|
AUDI 4D0615116B
|
|
AUDI 4D0615116C
|
|
AUDI 4D0698151
|
|
AUDI 4D0698151A
|
|
AUDI 4D0698151AD
|
|
AUDI 4D0698151B
|
|
AUDI 4D0698151E
|
|
AUDI 8D0698151B
|
|
AUDI 8D0698151K
|
| Audi 100 (4A, C4) | 230 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (4A, C4) | 230 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 299 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 174 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 174 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 245 коня | бензин |
| Audi A6 (4A, C4) | 230 коня | бензин |
| Audi A6 (4A, C4) | 290 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 290 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 230 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (4A, C4) | 280 коня | бензин |
| Audi 100 (4A, C4) | 280 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 230 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 230 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 193 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 193 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 340 коня | бензин |
| Audi A6 (4A, C4) | 326 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 326 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 150 коня | дизел |
| Audi A6 (4B2, C5) | 150 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 165 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 193 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 150 коня | дизел |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 150 коня | дизел |
| Audi A4 (8D2, B5) | 265 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 265 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 193 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 150 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 165 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 150 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 230 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 230 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 230 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 230 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 163 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 163 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 180 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 260 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 180 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 163 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 163 коня | бензин |
