комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FDB991 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 17,5 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 129 mm |
| ширина | 68 mm |
| тегло | 1,7 kg |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| спирачна система | TRW |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с болтове на спирачния апарат |
| WVAномер | 21245 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 21245
|
|
TATA TT0029999
|
|
APEC braking PAD1437
|
|
APEC braking PAD544
|
|
Brake ENGINEERING PA1233
|
|
BREMBO P82001
|
|
METELLI 2201741
|
|
MINTEX MDB1927
|
|
NECTO FD6673A
|
|
REMSA 063500
|
|
TRUSTING 1771
|
|
TRW GDB3148
|
|
WAGNER WBP21245A
|
