комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FDB992 |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 15 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 89 mm |
| ширина | 45 mm |
| тегло | 0,8 kg |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| спирачна система | Sumitomo |
| WVAномер | 23454 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 23454
|
|
A.B.S. 36849
|
|
APEC braking PAD871
|
|
ATE 13046059892
|
|
BENDIX 572568B
|
|
BLUE PRINT ADN14283
34.88 €
-20%
27.9 €
|
|
BOSCH 0986424800
|
|
Brake ENGINEERING PA1381
|
|
BREMBO P56032
|
|
DELPHI LP780
20.4 €
-20%
16.32 €
|
|
JURID 572568J
|
|
MINTEX MDB1569
|
|
NECTO FD7041A
|
|
NIPPARTS 3611035
|
|
OPTIMAL 12330
|
|
ROADHOUSE 249900
|
|
TEXTAR 2345401
|
|
TRUSTING 7580
|
|
TRW GDB1060
38.14 €
-20%
30.51 €
|
|
UNIPART GBP1101AF
|
|
VALEO 598642
|
|
NISSAN 4406099B25
|
|
NISSAN 4406099B85
|
| Nissan MICRA II (K11) | 54 коня | бензин |
| Nissan MICRA II (K11) | 75 коня | бензин |
| Nissan MICRA II (K11) | 57 коня | дизел |
| Nissan MICRA II (K11) | 60 коня | бензин |
| Nissan MICRA II (K11) | 82 коня | бензин |
