комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FDB993 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 15 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 92 mm |
| ширина | 64 mm |
| тегло | 0,77 kg |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| спирачна система | Sumitomo |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с бутална зегерка |
| WVAномер | 20039;20041;21277 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 20039
|
|
FERODO 20041
|
|
FERODO 21277
|
|
A.B.S. 36594
22.92 €
-20%
18.33 €
|
|
APEC braking PAD1073
|
|
APEC braking PAD507
|
|
BENDIX 572144B
|
|
BOSCH 0986460390
|
|
BREMBO P49007
|
|
DELPHI LP531
27.17 €
-20%
21.73 €
|
|
JURID 572144J
|
|
MGA 232
|
|
MINTEX MDB1348
|
|
NECTO FD6636A
|
|
OPTIMAL 9437
|
|
PAGID T0006
|
|
REMSA 021202
|
|
ROULUNDS RUBBER 490281
|
|
TEXTAR 2127702
26.5 €
-20%
21.2 €
|
|
TRW GDB374
27.17 €
-20%
21.73 €
|
|
UNIPART GBP1012
|
|
VALEO 598293
30.48 €
-20%
24.38 €
|
| Mazda 323 III Hatchback (BF) | 54 коня | бензин |
| Mazda 323 III Hatchback (BF) | 60 коня | бензин |
| Mazda 323 III (BF) | 60 коня | бензин |
| Mazda 323 III Hatchback (BF) | 75 коня | бензин |
| Mazda 323 III (BF) | 75 коня | бензин |
| Mazda 323 III (BF) | 73 коня | бензин |
| Mazda 323 III Hatchback (BF) | 73 коня | бензин |
| Mazda 323 III (BF) | 85 коня | бензин |
| Mazda 323 III Hatchback (BF) | 86 коня | бензин |
| Mazda 323 III Hatchback (BF) | 105 коня | бензин |
| Mazda 323 III Hatchback (BF) | 54 коня | дизел |
| Mazda 323 III (BF) | 54 коня | дизел |
| Mazda 323 III Hatchback (BF) | 57 коня | дизел |
| Mazda 323 III Station Wagon (BW) | 75 коня | бензин |
| Mazda 323 III Station Wagon (BW) | 73 коня | бензин |
| Mazda 323 III Station Wagon (BW) | 86 коня | бензин |
| Mazda 323 III Station Wagon (BW) | 54 коня | дизел |
| Mazda 323 III Station Wagon (BW) | 57 коня | дизел |
| Mazda 323 III Station Wagon (BW) | 56 коня | дизел |
| Mazda 323 III Station Wagon (BW) | 86 коня | бензин |
| Mazda 323 III Hatchback (BF) | 140 коня | бензин |
| Mazda 323 III (BF) | 105 коня | бензин |
| Mazda 323 III Hatchback (BF) | 150 коня | бензин |
| Mazda 323 III Hatchback (BF) | 60 коня | бензин |
| Mazda 323 III Hatchback (BF) | 73 коня | бензин |
| Mazda 323 III Station Wagon (BW) | 73 коня | бензин |
| Mazda 323 III Hatchback (BF) | 95 коня | бензин |
| Mazda 323 III Hatchback (BF) | 115 коня | бензин |
| Mazda 323 III (BF) | 95 коня | бензин |
| Mazda 323 III (BF) | 115 коня | бензин |
| Mazda 323 III (BF) | 140 коня | бензин |
| Mazda 323 III (BF) | 55 коня | бензин |
| Mazda 323 III Station Wagon (BW) | 60 коня | бензин |
| Mazda 323 III (BF) | 57 коня | дизел |
| Mazda 323 III (BF) | 60 коня | бензин |
