комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FDB997 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 18 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 156 mm |
| ширина | 74 mm |
| тегло | 2,12 kg |
| контактен датчик за износване | за подготвен за контактен датчик за износване |
| спирачна система | ATE |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с бутална зегерка |
| WVAномер | 21486 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 21486
|
|
A.B.S. 36961
65.57 €
-20%
52.46 €
|
|
APEC braking PAD948
|
|
ATE 13046070782
|
|
BENDIX 571873B
|
|
BOSCH 0986424584
|
|
BOSCH 0986494028
|
|
BOSCH 0986494028
|
|
Brake ENGINEERING PA1237
|
|
Brake ENGINEERING PA970
|
|
BREMBO P06021
|
|
DELPHI LP1003
46.71 €
-20%
37.37 €
|
|
DELPHI LP845
79.18 €
-20%
63.34 €
|
|
DURON DBP210997
52.91 €
-20%
42.33 €
|
|
FERODO FSL997
80.03 €
-20%
64.02 €
|
|
FMSI-VERBAND 7560D681
|
|
JURID 571873D
|
|
JURID 571873J
48.15 €
-20%
38.52 €
|
|
JURID 571873JAS
|
|
METELLI 2205590
|
|
MGA 494
|
|
MINTEX MDB1551
|
|
MINTEX MDB1745
|
|
MOTAQUIP VXL199
|
|
NECTO FD6809A
|
|
OPTIMAL 10081
|
|
PAGID T1136
135.24 €
-20%
108.19 €
|
|
REMSA 059600
|
|
REMSA 059610
|
|
ROADHOUSE 2596
|
|
ROADHOUSE 259610
|
|
STOP 571873S
|
|
TEXTAR 2148602
86.92 €
-20%
69.54 €
|
|
TEXTAR 2148604
|
|
TRUSTING 5750
|
|
TRW GDB1118
53.17 €
-20%
42.54 €
|
|
TRW GDB1261
67.49 €
-20%
53.99 €
|
|
TRW GDB1702
|
|
UNIPART GBP1109AF
|
|
VALEO 301412
62.17 €
-20%
49.73 €
|
|
VALEO 551752
|
|
VALEO 597231
|
|
VALEO 598412
|
|
WAGNER WBP21486A
81.05 €
-0%
81.05 €
|
|
BMW 34111165227
|
|
BMW 34112229031
|
|
BMW 34112282090
|
|
BMW 34112282166
|
|
BMW 34112282556
|
|
BMW 34113427503
|
|
BMW 34116761252
|
| BMW 7 (E38) | 286 коня | бензин |
| BMW 5 (E39) | 150 коня | бензин |
| BMW 7 (E38) | 286 коня | бензин |
| BMW 5 (E39) | 286 коня | бензин |
| BMW 5 (E39) | 235 коня | бензин |
| BMW 5 Touring (E39) | 150 коня | бензин |
| BMW 5 Touring (E39) | 286 коня | бензин |
| BMW 5 (E39) | 400 коня | бензин |
| BMW 5 Touring (E39) | 143 коня | дизел |
| BMW X5 (E53) | 286 коня | бензин |
| BMW X5 (E53) | 184 коня | дизел |
| BMW 5 (E39) | 245 коня | бензин |
| BMW 5 (E39) | 136 коня | бензин |
| BMW 5 Touring (E39) | 136 коня | бензин |
| BMW 5 (E39) | 136 коня | дизел |
| BMW 5 Touring (E39) | 136 коня | дизел |
| BMW 5 (E39) | 163 коня | дизел |
| BMW 5 Touring (E39) | 163 коня | дизел |
| BMW X5 (E53) | 222 коня | бензин |
| BMW 5 (E39) | 170 коня | бензин |
| BMW 5 (E39) | 193 коня | дизел |
| BMW 5 Touring (E39) | 193 коня | дизел |
| BMW 5 Touring (E39) | 170 коня | бензин |
| BMW 5 (E39) | 192 коня | бензин |
| BMW 5 (E39) | 231 коня | бензин |
| BMW 5 Touring (E39) | 192 коня | бензин |
| BMW 5 Touring (E39) | 231 коня | бензин |
| BMW X5 (E53) | 231 коня | бензин |
| BMW X5 (E53) | 320 коня | бензин |
| BMW X5 (E53) | 218 коня | дизел |
| BMW X3 (E83) | 286 коня | дизел |
| BMW X3 (E83) | 286 коня | дизел |
