комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FVR1014 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 19 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 130 mm |
| ширина | 73 mm |
| тегло | 1,6 kg |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| спирачна система | TRW |
| WVAномер | 23081;23082;23083 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 23081
|
|
FERODO 23082
|
|
FERODO 23083
|
|
FERODO FDB1014
|
|
A.B.S. 36871
|
|
APEC braking PAD971
|
|
BENDIX 572411B
|
|
BLUE PRINT ADG04234
34.79 €
-20%
27.83 €
|
|
Brake ENGINEERING PA1074
|
|
BREMBO P30005
|
|
DELPHI LP1068
|
|
DELPHI LP1599
31.14 €
-20%
24.91 €
|
|
FERODO FSL1014
|
|
ICER 141111
58.68 €
-0%
58.68 €
|
|
JURID 572411D
|
|
JURID 572411J
75.9 €
-20%
60.72 €
|
|
JURID 572411JAS
|
|
METELLI 2203660
|
|
MINTEX MDB1762
|
|
NECTO FD6697V
|
|
NIPPARTS J3600513
34.45 €
-20%
27.56 €
|
|
OPTIMAL 9955
|
|
PAGID T3036
|
|
REMSA 049481
|
|
ROADHOUSE 249402
|
|
STOP 572411S
|
|
TEXTAR 2308101
|
|
TRUSTING 3750
|
|
TRW GDB3089
67.1 €
-20%
53.68 €
|
|
UNIPART GBP1124AF
|
|
WAGNER WBP23081A
|
|
HYUNDAI 5810143A00
|
|
HYUNDAI 5810144A00
|
|
HYUNDAI 5810144A10
|
|
HYUNDAI 581014BA00
|
| Hyundai H100 автобус (P) | 78 коня | дизел |
| Hyundai H100 автобус (P) | 114 коня | бензин |
| Hyundai H100 кутия | 78 коня | дизел |
| Hyundai H100 кутия | 75 коня | дизел |
| Hyundai H100 автобус (P) | 75 коня | дизел |
| Hyundai H100 автобус (P) | 122 коня | бензин |
| Hyundai H100 автобус (P) | 80 коня | дизел |
| Hyundai PORTER пикап | 99 коня | дизел |
| Hyundai PORTER кутия | 78 коня | дизел |
| Hyundai PORTER кутия | 99 коня | дизел |
| Hyundai PORTER пикап | 78 коня | дизел |
| Hyundai PORTER пикап | 140 коня | дизел |
| Hyundai PORTER кутия | 140 коня | дизел |
