комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FVR1352 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 18,3 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 110 mm |
| ширина | 73 mm |
| тегло | 2 kg |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| спирачна система | Brembo |
| WVAномер | 29139 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 29139
|
|
FERODO FDB1352
|
|
APEC braking PAD1057
|
|
ATE 13046049192
|
|
BENDIX 573081B
|
|
BOSCH 0986424768
|
|
Brake ENGINEERING PA1276
|
|
BREMBO PA6019
|
|
FEBI BILSTEIN 16347
46.14 €
-20%
36.91 €
|
|
JURID 573081J
|
|
MINTEX MDB2156
|
|
NECTO FD6805V
|
|
OPTIMAL 10308
|
|
REMSA 043512
|
|
TEXTAR 2913918305T4047
|
|
TEXTAR 2913901
|
|
TRW GDB1356
45.63 €
-20%
36.51 €
|
|
UNIPART GBP1434AF
|
|
VALEO 598586
|
|
IVECO 1906428
|
|
IVECO 1906428
|
