комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FVR1791 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 20,4 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 164,7 mm |
| ширина | 68,1 mm |
| тегло | 2.798 kg |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| спирачна система | Brembo |
| WVAномер | 29237 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 29237
|
|
MERCEDES-BENZ 0034204620
|
|
MERCEDES-BENZ 0034204620
|
|
APEC braking PAD1541
|
|
ATE 13046049752
|
|
BOSCH 0986494266
|
|
BOSCH 0986494266
|
|
FEBI BILSTEIN 16821
122.44 €
-20%
97.95 €
|
|
FERODO FSL1791
|
|
ICER 141499203
|
|
JURID 2916009560
63.64 €
-20%
50.91 €
|
|
NECTO FD7191V
|
|
OPTIMAL 12026
|
|
PAGID T3018
|
|
TEXTAR 2923719914
|
|
TRW GDB1694
74.65 €
-20%
59.72 €
|
| Mercedes VARIO фургон/комби | 156 коня | дизел |
| Mercedes SPRINTER 5-t (бордова) платформа/ шаси (905) | 156 коня | дизел |
| Mercedes SPRINTER самосвал (905) | 156 коня | дизел |
| Mercedes VARIO (бордова) платформа/ шаси | 177 коня | дизел |
| Mercedes VARIO фургон/комби | 177 коня | дизел |
| Mercedes VARIO самосвал | 177 коня | дизел |
| Mercedes VARIO (бордова) платформа/ шаси | 156 коня | дизел |
| Mercedes VARIO самосвал | 156 коня | дизел |
