комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FVR1977 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 20,3 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 164,6 mm |
| ширина | 68 mm |
| тегло | 2.597 kg |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | Brembo |
| WVAномер | 29160;29161 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 29160
|
|
FERODO 29161
|
|
RENAULT TRUCKS 5001844748
|
|
BENDIX 573516B
|
|
BENDIX 573525B
|
|
BOSCH 0986494273
|
|
BOSCH 0986494273
|
|
JURID 2916009560
63.64 €
-20%
50.91 €
|
|
NECTO FD7300V
|
|
OPTIMAL 12026
|
|
QH Benelux 7653
|
|
TEXTAR 2916002
105.14 €
-20%
84.11 €
|
|
TRUSTING 5943
|
|
TRW GDB1610
64.42 €
-20%
51.54 €
|
|
WAGNER WBP29160B
77.13 €
-0%
77.13 €
|
|
RENAULT 5001844748
|
