комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FVR215 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 16,3 mm |
| дължина | 130 mm |
| ширина | 51 mm |
| тегло | 1,3 kg |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| спирачна система | Sumitomo |
| WVAномер | 20628 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 20628
|
|
FERODO FDB215
|
|
A.B.S. 36420
|
|
APEC braking PAD329
|
|
BENDIX 572314B
|
|
BENDIX 572315B
|
|
BLUE PRINT ADN14208
|
|
BOSCH 0986424192
|
|
Brake ENGINEERING PA330
|
|
Brake ENGINEERING PA909
|
|
BREMBO P56007
|
|
DELPHI LP230
|
|
ICER 140637
31.4 €
-0%
31.4 €
|
|
MGA 16
|
|
MINTEX MDB1162
|
|
MINTEX MDB1816
|
|
NECTO FD865V
|
|
NIPPARTS 3602034
|
|
OPTIMAL 9243
|
|
PAGID T0030
|
|
QUINTON HAZELL BP316
|
|
ROADHOUSE 2115
|
|
ROULUNDS RUBBER 434981
|
|
TEXTAR 2062816504
|
|
TEXTAR 2062801
|
|
TRW GDB190
15.01 €
-20%
12.01 €
|
|
NISSAN 41060P6525
|
|
NISSAN 41060P6625
|
|
NISSAN 41060P6690
|
|
NISSAN 41060R9025
|
|
TOYOTA 0449130101
|
|
TOYOTA 0449130140
|
|
TOYOTA 0449130150
|
|
TOYOTA 0449130171
|
|
TOYOTA 0449130101
|
|
TOYOTA 0449130140
|
|
TOYOTA 0449130150
|
|
TOYOTA 0449130171
|
| Nissan 280 ZX,ZXT (HGS130) | 140 коня | бензин |
| Nissan 280 ZX,ZXT (HGS130) | 147 коня | бензин |
| Nissan 280 ZX,ZXT (HGS130) | 150 коня | бензин |
| Toyota CROWN седан (_S1_) | 170 коня | бензин |
| Nissan 280 ZX,ZXT (HGS130) | 200 коня | бензин |
| Nissan URVAN кутия (E23) | 75 коня | бензин |
| Nissan URVAN кутия (E23) | 64 коня | дизел |
| Nissan URVAN автобус (E23) | 69 коня | дизел |
| Nissan URVAN кутия (E23) | 68 коня | дизел |
| Toyota CROWN седан (_S1_) | 72 коня | дизел |
