комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FVR4156 |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 20,3 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 164,8 mm |
| ширина | 66,5 mm |
| тегло | 2.532 kg |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| спирачна система | Brembo |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с болтове на спирачния апарат |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с бутална зегерка |
| WVAномер | 29121 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 29121
|
|
RENAULT TRUCKS 5001868609
|
|
APEC braking PAD1542
|
|
BOSCH 0986494239
|
|
ICER 141848
41.84 €
-0%
41.84 €
|
|
JURID 2912109560
|
|
MINTEX MDB3061
|
|
NECTO FD7378V
|
|
OPTIMAL 12304
|
|
PAGID C9005
|
|
TRUSTING 2219
|
|
TRW GDB3440
69.54 €
-20%
55.63 €
|
|
WAGNER WBP29121C
|
|
NISSAN D4060MB40A
|
|
NISSAN D4060MB40A
|
