комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FVR4248 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 20 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 164,8 mm |
| ширина | 68 mm |
| тегло | 2.915 kg |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| спирачна система | Brembo |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с болтове на спирачния апарат |
| WVAномер | 29160 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 29160
|
|
RENAULT TRUCKS 5001874888
|
|
APEC braking PAD1885
|
|
BOSCH 0986494273
|
|
FERODO FSL4248
|
|
ICER 141889
66.48 €
-0%
66.48 €
|
|
JURID 2916009561
155.56 €
-20%
124.45 €
|
|
NECTO FD7444V
|
|
WAGNER WBP29160C
|
|
NISSAN 41060MB225
|
|
NISSAN D1060MB20C
|
|
RENAULT 5001874888
|
