комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FVR4327 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 15,5 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 145,5 mm |
| ширина | 56,1 mm |
| тегло | 1.514 kg |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| спирачна система | Akebono |
| WVAномер | 24680 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 24680
|
|
APEC braking PAD1624
|
|
BENDIX 572650B
|
|
FERODO FSL4327
|
|
FMSI-VERBAND 8552D1434
|
|
ICER 141931
32.26 €
-0%
32.26 €
|
|
JURID 572650D
|
|
JURID 572650J
70.21 €
-20%
56.16 €
|
|
JURID 572650JAS
|
|
MINTEX MDB3161
|
|
NECTO FD7495V
|
|
REMSA 132500
|
|
ROADHOUSE 2132500
|
|
STOP 572650S
|
|
TRW GDB3485
51.64 €
-20%
41.31 €
|
|
NISSAN 4106000Q0L
|
|
TOYOTA 0446526420
|
|
TOYOTA 0446526421
|
| Nissan NV400 автобус | 101 коня | дизел |
| Nissan NV400 кутия | 101 коня | дизел |
| Nissan NV400 автобус | 125 коня | дизел |
| Nissan NV400 кутия | 125 коня | дизел |
| Nissan NV400 автобус | 146 коня | дизел |
| Nissan NV400 кутия | 146 коня | дизел |
| Nissan NV400 кутия | 125 коня | дизел |
| Nissan NV400 кутия | 146 коня | дизел |
| Nissan NV400 (бордова) платформа/ шаси | 101 коня | дизел |
| Nissan NV400 (бордова) платформа/ шаси | 125 коня | дизел |
| Nissan NV400 (бордова) платформа/ шаси | 125 коня | дизел |
| Nissan NV400 (бордова) платформа/ шаси | 146 коня | дизел |
| Nissan NV400 (бордова) платформа/ шаси | 146 коня | дизел |
| Toyota HIACE IV кутия (LXH1_, RZH1_, LH1_) | 117 коня | дизел |
| Toyota HIACE IV кутия (LXH1_, RZH1_, LH1_) | 95 коня | дизел |
| Nissan NV400 автобус | 110 коня | дизел |
| Nissan NV400 кутия | 110 коня | дизел |
| Nissan NV400 автобус | 136 коня | дизел |
| Nissan NV400 автобус | 163 коня | дизел |
| Nissan NV400 кутия | 163 коня | дизел |
| Nissan NV400 (бордова) платформа/ шаси | 163 коня | дизел |
| Nissan NV400 (бордова) платформа/ шаси | 163 коня | дизел |
| Nissan NV400 (бордова) платформа/ шаси | 136 коня | дизел |
| Nissan NV400 кутия | 136 коня | дизел |
| Nissan NV400 автобус | 150 коня | дизел |
| Nissan NV400 (бордова) платформа/ шаси | 150 коня | дизел |
| Nissan NV400 кутия | 150 коня | дизел |
| Nissan NV400 кутия | 150 коня | дизел |
| Nissan NV400 (бордова) платформа/ шаси | 150 коня | дизел |
| Nissan NV400 кутия | 163 коня | дизел |
