комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FVR492 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 18 mm |
| дължина | 149 mm |
| ширина | 69 mm |
| тегло | 2,38 kg |
| брой индикатори за износване | 4 на ос |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| спирачна система | Wabco |
| WVAномер | 21006 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 21006
|
|
A.B.S. 365901
|
|
ABEX G6230
|
|
APEC braking PAD517
|
|
BENDIX 571446B
|
|
BENDIX 571825B
|
|
BERAL 2100618004117213
|
|
BREMBO PA6002
|
|
DELPHI LP583
|
|
DELPHI LP903
|
|
DON CVP057
|
|
ICER 140563
52.35 €
-0%
52.35 €
|
|
JURID 571446J
|
|
MERITOR MDP492
|
|
MERITOR MDP492X
|
|
MGA 269
|
|
MINTEX MDB1245
|
|
MINTEX MDB1340
|
|
OPTIMAL 9559
|
|
PAGID T0383
|
|
REMSA 004704
|
|
ROADHOUSE 204704
|
|
TRW GDB389
47.35 €
-20%
37.88 €
|
|
UNIPART GBP873AF
|
|
IVECO 1902469
|
| Iveco DAILY II фургон/комби | 103 коня | дизел |
| Iveco DAILY II автобус | 103 коня | дизел |
| Iveco DAILY I (бордова) платформа/ шаси | 92 коня | дизел |
| Iveco DAILY II (бордова) платформа/ шаси | 103 коня | дизел |
| Iveco DAILY I фургон/комби | 92 коня | дизел |
| Iveco DAILY II фургон/комби | 103 коня | дизел |
| Iveco DAILY II автобус | 103 коня | дизел |
| Iveco DAILY I (бордова) платформа/ шаси | 92 коня | дизел |
| Iveco DAILY I фургон/комби | 92 коня | дизел |
| Iveco DAILY I (бордова) платформа/ шаси | 72 коня | дизел |
| Iveco DAILY I фургон/комби | 72 коня | дизел |
