комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FVR511 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 18,3 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 110 mm |
| ширина | 73 mm |
| тегло | 2,04 kg |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| спирачна система | Brembo |
| WVAномер | 21048;21188 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 21048
|
|
FERODO 21188
|
|
FERODO FDB511
|
|
ABEX AVR127
|
|
APEC braking PAD519
|
|
ATE 13046049542
|
|
BENDIX 571321B
|
|
BENDIX 571416B
|
|
BENDIX 571422B
|
|
BENDIX 571447B
|
|
BERAL 2118818304045083
|
|
Brake ENGINEERING PA507
|
|
BREMBO PA6009
|
|
DELPHI LP580
52.91 €
-20%
42.33 €
|
|
DON CVP065
|
|
ICER 140730
53.34 €
-0%
53.34 €
|
|
JURID 571447D
|
|
JURID 571447J
107.1 €
-20%
85.68 €
|
|
JURID 571447JAS
|
|
METELLI 2200510
|
|
MGA 268
|
|
MINTEX MDB1524
|
|
MINTEX MDB1728
|
|
NECTO FD6139V
|
|
OPTIMAL 9538
|
|
PAGID T0040
|
|
REMSA 021112
|
|
ROADHOUSE 221112
|
|
STOP 571447S
|
|
TEXTAR 2118818305
|
|
TEXTAR 2118801
60.95 €
-20%
48.76 €
|
|
TRUSTING 0530
|
|
TRW GDB1152
40.26 €
-20%
32.21 €
|
|
VALEO 540435
|
|
VALEO 598007
|
|
VALEO 598139
|
|
VALEO 598596
|
|
WAGNER WBP21048A
|
|
ALFA ROMEO 9940082
|
|
IVECO 1906038
|
|
IVECO 1906039
|
|
IVECO 1906155
|
|
IVECO 1906206
|
|
RENAULT 7701201622
|
| Alfa Romeo AR 8 кутия (280) | 72 коня | дизел |
| Alfa Romeo AR 8 (бордова) платформа/ шаси (280) | 72 коня | дизел |
| Alfa Romeo AR 8 кутия (280) | 92 коня | дизел |
| Alfa Romeo AR 8 (бордова) платформа/ шаси (280) | 92 коня | дизел |
| Alfa Romeo AR 8 кутия (280) | 75 коня | дизел |
| Alfa Romeo AR 8 (бордова) платформа/ шаси (280) | 75 коня | дизел |
| Iveco DAILY I (бордова) платформа/ шаси | 72 коня | дизел |
| Iveco DAILY I фургон/комби | 72 коня | дизел |
| Iveco DAILY II фургон/комби | 75 коня | дизел |
| Iveco DAILY I (бордова) платформа/ шаси | 72 коня | дизел |
| Iveco DAILY II (бордова) платформа/ шаси | 75 коня | дизел |
| Iveco DAILY I фургон/комби | 72 коня | дизел |
| Iveco DAILY I (бордова) платформа/ шаси | 92 коня | дизел |
| Iveco DAILY II (бордова) платформа/ шаси | 92 коня | дизел |
| Iveco DAILY I фургон/комби | 92 коня | дизел |
| Iveco DAILY II фургон/комби | 103 коня | дизел |
| Iveco DAILY I (бордова) платформа/ шаси | 92 коня | дизел |
| Iveco DAILY I (бордова) платформа/ шаси | 72 коня | дизел |
| Iveco DAILY I фургон/комби | 72 коня | дизел |
| Iveco DAILY II (бордова) платформа/ шаси | 82 коня | дизел |
| Iveco DAILY II (бордова) платформа/ шаси | 103 коня | дизел |
| Iveco DAILY II фургон/комби | 109 коня | дизел |
| Iveco DAILY II фургон/комби | 75 коня | дизел |
| Iveco DAILY II (бордова) платформа/ шаси | 75 коня | дизел |
| Iveco DAILY II фургон/комби | 82 коня | дизел |
| Iveco DAILY II (бордова) платформа/ шаси | 82 коня | дизел |
