комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FVR543 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 18 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 102 mm |
| ширина | 75 mm |
| тегло | 1,7 kg |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | Lockheed |
| WVAномер | 20653 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 20653
|
|
FERODO FDB543
|
|
A.B.S. 36841
27.88 €
-20%
22.3 €
|
|
ABEX AVR139
|
|
APEC braking PAD735
|
|
BENDIX 571444B
|
|
BOSCH 0986424044
|
|
Brake ENGINEERING PA428
|
|
BREMBO PA6010
|
|
DELPHI LP480
|
|
DON CVP050
|
|
FEBI BILSTEIN 16311
|
|
FERODO FSL543
47.42 €
-20%
37.93 €
|
|
JURID 571444D
|
|
JURID 571444J
60.96 €
-20%
48.77 €
|
|
JURID 571444JAS
|
|
METELLI 2200161
|
|
MGA 103
|
|
MINTEX MDB1699
|
|
NECTO FD6261N
|
|
NECTO FD6261V
|
|
OPTIMAL 9802
|
|
PAGID T0062
|
|
REMSA 005612
|
|
ROADHOUSE 205612
|
|
ROULUNDS RUBBER 437881
|
|
STOP 571444S
|
|
TEXTAR 2065302
|
|
TRUSTING 0182
|
|
TRW GDB779
34.45 €
-20%
27.56 €
|
|
UNIPART GBP1250AF
|
|
VALEO 540437
|
|
VALEO 597074
|
|
VALEO 597075
|
|
VALEO 598132
|
|
WAGNER WBP20653A
47.67 €
-0%
47.67 €
|
|
IVECO 1906207
|
| Iveco DAILY I (бордова) платформа/ шаси | 72 коня | дизел |
| Iveco DAILY I фургон/комби | 72 коня | дизел |
| Iveco DAILY II фургон/комби | 75 коня | дизел |
| Iveco DAILY I (бордова) платформа/ шаси | 72 коня | дизел |
| Iveco DAILY II (бордова) платформа/ шаси | 75 коня | дизел |
| Iveco DAILY I фургон/комби | 72 коня | дизел |
| Iveco DAILY II (бордова) платформа/ шаси | 92 коня | дизел |
| Iveco DAILY II фургон/комби | 103 коня | дизел |
| Iveco DAILY I (бордова) платформа/ шаси | 72 коня | дизел |
| Iveco DAILY I фургон/комби | 72 коня | дизел |
| Iveco DAILY II (бордова) платформа/ шаси | 82 коня | дизел |
| Iveco DAILY II (бордова) платформа/ шаси | 103 коня | дизел |
| Iveco DAILY II фургон/комби | 109 коня | дизел |
| Iveco DAILY II фургон/комби | 75 коня | дизел |
| Iveco DAILY II (бордова) платформа/ шаси | 75 коня | дизел |
| Iveco DAILY II фургон/комби | 82 коня | дизел |
| Iveco DAILY II (бордова) платформа/ шаси | 82 коня | дизел |
