комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FVR547 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 14,5 mm |
| дължина | 133,65 mm |
| ширина | 52 mm |
| тегло | 1,32 kg |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| спирачна система | Akebono |
| WVAномер | 20002 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 20002
|
|
FERODO FDB547
|
|
A.B.S. 36642
22.32 €
-20%
17.85 €
|
|
APEC braking PAD534
|
|
ATE 13046058062
|
|
BENDIX 572331B
|
|
BOSCH 0986460020
|
|
BOSCH 0986460020
|
|
Brake ENGINEERING PA608
|
|
BREMBO P24017
|
|
FMSI-VERBAND 7317D428
|
|
ICER 140687
30.33 €
-0%
30.33 €
|
|
MINTEX MDB1346
|
|
NECTO FD6462V
|
|
NIPPARTS 3603025
|
|
OPTIMAL 9487
|
|
OPTIMAL 9518
|
|
ROADHOUSE 224402
|
|
ROULUNDS RUBBER 497681
|
|
TRW GDB983
34.45 €
-20%
27.56 €
|
|
UNIPART GBP811AF
|
|
FORD 3250077
|
|
MAZDA S2YA3323Z
|
|
MAZDA S2YA3328Z
|
|
MAZDA SE963325Z
|
| Mazda E-SERIE кутия (SR2) | 63 коня | дизел |
| Mazda E-SERIE автобус (SR1) | 86 коня | бензин |
| Mazda E-SERIE автобус (SR1) | 63 коня | дизел |
| Mazda E-SERIE (бордова) платформа/ шаси (SD1) | 82 коня | бензин |
| Mazda E-SERIE (бордова) платформа/ шаси (SD1) | 86 коня | бензин |
| Mazda E-SERIE (бордова) платформа/ шаси (SD1) | 88 коня | бензин |
| Mazda E-SERIE (бордова) платформа/ шаси (SD1) | 64 коня | дизел |
| Mazda E-SERIE кутия (SR2) | 82 коня | бензин |
| Mazda E-SERIE кутия (SR2) | 95 коня | бензин |
| Ford ECONOVAN (KBA, KCA) | 65 коня | бензин |
| Ford ECONOVAN (KBA, KCA) | 56 коня | дизел |
| Mazda E-SERIE кутия (SR2) | 64 коня | дизел |
| Mazda E-SERIE кутия (SR2) | 64 коня | дизел |
| Mazda E-SERIE кутия (SR2) | 86 коня | бензин |
| Mazda E-SERIE кутия (SR2) | 71 коня | дизел |
| Mazda E-SERIE кутия (SR2) | 71 коня | дизел |
| Ford ECONOVAN кутия (KAA) | 65 коня | бензин |
| Ford ECONOVAN кутия (KAA) | 56 коня | дизел |
