комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FVR641 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 17 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 161 mm |
| ширина | 49 mm |
| тегло | 1,9 kg |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| спирачна система | Sumitomo |
| WVAномер | 21347;21348;21349 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 21347
|
|
FERODO 21348
|
|
FERODO 21349
|
|
FERODO FDB641
|
|
A.B.S. 36657
23.25 €
-20%
18.6 €
|
|
APEC braking PAD605
|
|
APEC braking PAD686
|
|
APEC braking PAD691
|
|
ATE 13046059572
|
|
BENDIX 572373B
|
|
BLUE PRINT ADN14252
|
|
BOSCH 0986493480
|
|
BOSCH 0986493480
|
|
FEBI BILSTEIN 16286
|
|
FERODO FSL641
47.1 €
-20%
37.68 €
|
|
JURID 572373D
|
|
JURID 572373J
72.84 €
-20%
58.27 €
|
|
JURID 572373JAS
|
|
METELLI 2201070
|
|
MINTEX MDB1372
|
|
NECTO FD6566N
|
|
NECTO FD6566V
|
|
OPTIMAL 9469
|
|
OPTIMAL 9578
|
|
REMSA 023602
|
|
STOP 572373S
|
|
TEXTAR 2134702
52.08 €
-20%
41.66 €
|
|
TRUSTING 1091
|
|
TRW GDB1017
46.71 €
-20%
37.37 €
|
|
VALEO 301618
28.58 €
-20%
22.86 €
|
|
VALEO 598618
54.41 €
-20%
43.53 €
|
|
WAGNER WBP21347A
|
|
NISSAN 4100010G08
|
|
NISSAN 4106008N90
|
|
NISSAN 4106008N91
|
|
NISSAN 4106008N92
|
|
NISSAN 4106009G90
|
|
NISSAN 4106023C90
|
|
NISSAN 4106023C91
|
|
NISSAN 4106023C92
|
|
NISSAN 4106023C93
|
|
NISSAN 4106023C94
|
|
NISSAN 410602S790
|
|
NISSAN 4106032G91
|
|
NISSAN 4106032G92
|
|
NISSAN 4106032G94
|
|
NISSAN 4106057G90
|
|
NISSAN 41060D1122
|
|
NISSAN 41060V7082
|
|
NISSAN 41060V7085
|
|
NISSAN 41060V7090
|
|
NISSAN 41060V7091
|
|
NISSAN 41060V7093
|
|
NISSAN 41060Y7085
|
|
NISSAN 4108009G27
|
|
NISSAN 4108009G28
|
|
NISSAN 4108041L27
|
|
NISSAN D10603S591
|
|
NISSAN D106057G90
|
|
NISSAN D1060V7090
|
|
NISSAN D1060V7092
|
|
NISSAN D1060VL33A
|
|
SUBARU 26296AA050
|
|
SUBARU 26296AA051
|
| Nissan PICKUP / NP300 PICKUP III (D22) | 133 коня | дизел |
| Nissan URVAN автобус (E24) | 101 коня | бензин |
| Nissan URVAN автобус (E24) | 80 коня | дизел |
| Nissan TERRANO II (R20) | 101 коня | дизел |
| Nissan TERRANO II (R20) | 124 коня | бензин |
| Nissan TERRANO I (WD21) | 103 коня | бензин |
| Nissan TERRANO I (WD21) | 99 коня | дизел |
| Subaru SVX (CX) | 230 коня | бензин |
| Subaru SVX (CX) | 220 коня | бензин |
| Ford MAVERICK (UDS, UNS) | 124 коня | бензин |
| Ford MAVERICK (UDS, UNS) | 100 коня | дизел |
| Ford MAVERICK (UDS, UNS) | 116 коня | бензин |
| Ford MAVERICK (UDS, UNS) | 118 коня | бензин |
| Ford MAVERICK (UDS, UNS) | 125 коня | дизел |
| Nissan TERRANO II (R20) | 116 коня | бензин |
| Nissan TERRANO II (R20) | 118 коня | бензин |
| Nissan TERRANO II (R20) | 125 коня | дизел |
| Nissan TERRANO I (WD21) | 148 коня | бензин |
| Nissan PATHFINDER II (R50) | 150 коня | дизел |
| Nissan PICK UP III (D22) | 120 коня | бензин |
| Nissan PICK UP III (D22) | 83 коня | дизел |
| Nissan PICK UP III (D22) | 103 коня | дизел |
| Nissan PICK UP III (D22) | 120 коня | бензин |
| Nissan PICK UP III (D22) | 83 коня | дизел |
| Nissan URVAN кутия (E24) | 87 коня | бензин |
| Nissan URVAN кутия (E24) | 69 коня | дизел |
| Nissan URVAN кутия (E24) | 80 коня | дизел |
| Nissan TERRANO II (R20) | 154 коня | дизел |
| Nissan PICK UP III (D22) | 133 коня | дизел |
| Nissan PICK UP III (D22) | 103 коня | дизел |
| Nissan PICK UP III (D22) | 133 коня | дизел |
| Nissan VANETTE автобус (C22) | 69 коня | бензин |
| Nissan VANETTE кутия (C22) | 69 коня | бензин |
| Nissan URVAN кутия (E24) | 90 коня | бензин |
