комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FVR656 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 18 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 105 mm |
| ширина | 75 mm |
| тегло | 1,5 kg |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| спирачна система | Lockheed |
| WVAномер | 21480 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 21480
|
|
FERODO FDB656
|
|
A.B.S. 36841
27.88 €
-20%
22.3 €
|
|
ABEX AVR131
|
|
APEC braking PAD735
|
|
APEC braking PAD79
|
|
BENDIX 571442B
|
|
BENDIX 571444B
|
|
Brake ENGINEERING PA728
|
|
BREMBO PA6006
|
|
DELPHI LP472
25.84 €
-20%
20.67 €
|
|
FEBI BILSTEIN 16335
|
|
FERODO FSL656
41.95 €
-20%
33.56 €
|
|
ICER 140935
44.23 €
-20%
35.38 €
|
|
JURID 571442D
|
|
JURID 571442J
|
|
JURID 571442JAS
|
|
METELLI 2200162
|
|
MINTEX MLB79
|
|
MINTEX MLB85
|
|
NECTO FD6130V
|
|
OPTIMAL 9644
|
|
REMSA 005622
|
|
ROADHOUSE 205622
|
|
STOP 571442S
|
|
TRUSTING 0182
|
|
TRW GDB759
|
|
UNIPART GBP1213AF
|
|
UNIPART GBP663AF
|
|
VALEO 551713
|
|
VALEO 597074
|
|
VALEO 598380
|
|
WAGNER WBP21480A
33.73 €
-0%
33.73 €
|
|
IVECO 1906157
|
| Iveco DAILY II (бордова) платформа/ шаси | 75 коня | дизел |
| Iveco DAILY II (бордова) платформа/ шаси | 82 коня | дизел |
| Iveco DAILY II фургон/комби | 75 коня | дизел |
| Iveco DAILY II фургон/комби | 82 коня | дизел |
| Iveco DAILY II (бордова) платформа/ шаси | 75 коня | дизел |
| Iveco DAILY II фургон/комби | 75 коня | дизел |
| Iveco DAILY II (бордова) платформа/ шаси | 92 коня | дизел |
| Iveco DAILY II (бордова) платформа/ шаси | 103 коня | дизел |
| Iveco DAILY II фургон/комби | 103 коня | дизел |
| Iveco DAILY II фургон/комби | 103 коня | дизел |
| Iveco DAILY II (бордова) платформа/ шаси | 116 коня | дизел |
| Iveco DAILY II фургон/комби | 116 коня | дизел |
| Iveco DAILY II (бордова) платформа/ шаси | 82 коня | дизел |
| Iveco DAILY II (бордова) платформа/ шаси | 82 коня | дизел |
| Iveco DAILY II фургон/комби | 82 коня | дизел |
| Iveco DAILY II (бордова) платформа/ шаси | 103 коня | дизел |
| Iveco DAILY II фургон/комби | 109 коня | дизел |
| Iveco DAILY II (бордова) платформа/ шаси | 75 коня | дизел |
| Iveco DAILY II фургон/комби | 75 коня | дизел |
| Iveco DAILY II (бордова) платформа/ шаси | 75 коня | дизел |
| Iveco DAILY II фургон/комби | 75 коня | дизел |
| Iveco DAILY II (бордова) платформа/ шаси | 82 коня | дизел |
| Iveco DAILY II фургон/комби | 82 коня | дизел |
| Iveco DAILY II (бордова) платформа/ шаси | 82 коня | дизел |
