комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FVR709 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 18 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 149 mm |
| ширина | 69 mm |
| тегло | 2.506 kg |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| спирачна система | Wabco |
| WVAномер | 20465;29012 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 20465
|
|
FERODO 29012
|
|
A.B.S. 36842
49.02 €
-20%
39.22 €
|
|
ABEX G6491
|
|
APEC braking PAD523
|
|
ATE 13046079032
|
|
BENDIX 571272B
|
|
BENDIX 571419B
|
|
BENDIX 571446B
|
|
BERAL 2901218004117213
|
|
BOSCH 0986424176
|
|
BOSCH 0986424176
|
|
BREMBO PA6013
|
|
DELPHI LP833
55.37 €
-20%
44.3 €
|
|
DURON DBP290709
|
|
FEBI BILSTEIN 16333
51.68 €
-20%
41.34 €
|
|
ICER 140904
48.29 €
--0%
48.29 €
|
|
JURID 571446D
|
|
JURID 571446J
|
|
JURID 571446JAS
|
|
KNORR-BREMSE II39457F
|
|
MERITOR MDP709X
|
|
METELLI 2200143
|
|
MGA 270
|
|
MINTEX MDB1367
|
|
MINTEX MDB1730
|
|
OPTIMAL 9853
|
|
PAGID C4012
|
|
PAGID T0045
|
|
ROADHOUSE 204722
|
|
STOP 571446S
|
|
TEXTAR 2901201
52.61 €
-20%
42.09 €
|
|
TRUSTING 0163
|
|
TRW GDB1248
51.54 €
-20%
41.23 €
|
|
VALEO 540436
|
|
VALEO 598369
|
|
WABCO 12999248
|
|
WABCO 12999646VT
|
|
WAGNER WBP20465A
|
|
IVECO 1906040
|
| Iveco DAILY II (бордова) платформа/ шаси | 116 коня | дизел |
| Iveco DAILY II фургон/комби | 116 коня | дизел |
| Iveco DAILY I (бордова) платформа/ шаси | 92 коня | дизел |
| Iveco DAILY I фургон/комби | 92 коня | дизел |
| Iveco DAILY II фургон/комби | 103 коня | дизел |
| Iveco DAILY II фургон/комби | 103 коня | дизел |
| Iveco DAILY II автобус | 103 коня | дизел |
| Iveco DAILY II автобус | 103 коня | дизел |
| Iveco DAILY II автобус | 122 коня | дизел |
| Iveco DAILY I (бордова) платформа/ шаси | 92 коня | дизел |
| Iveco DAILY II (бордова) платформа/ шаси | 103 коня | дизел |
| Iveco DAILY I фургон/комби | 92 коня | дизел |
| Iveco DAILY II фургон/комби | 103 коня | дизел |
| Iveco DAILY II самосвал | 103 коня | дизел |
| Iveco DAILY II автобус | 103 коня | дизел |
| Iveco DAILY II автобус | 103 коня | дизел |
| Iveco DAILY II автобус | 116 коня | дизел |
| Iveco DAILY I (бордова) платформа/ шаси | 92 коня | дизел |
| Iveco DAILY II (бордова) платформа/ шаси | 103 коня | дизел |
| Iveco DAILY I фургон/комби | 92 коня | дизел |
| Iveco DAILY II фургон/комби | 103 коня | дизел |
| Iveco DAILY II самосвал | 103 коня | дизел |
| Iveco DAILY II (бордова) платформа/ шаси | 116 коня | дизел |
| Iveco DAILY II фургон/комби | 116 коня | дизел |
| Iveco DAILY II самосвал | 116 коня | дизел |
| Iveco DAILY II (бордова) платформа/ шаси | 103 коня | дизел |
