комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FVR713 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 18,3 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 110 mm |
| ширина | 73 mm |
| тегло | 2 kg |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| спирачна система | Brembo |
| WVAномер | 29038 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 29038
|
|
FERODO FDB713
|
|
A.B.S. 36840
|
|
ABEX AVR128
|
|
BENDIX 571416B
|
|
BERAL 2903818304017213
|
|
BOSCH 0986424240
|
|
BOSCH 0986424240
|
|
Brake ENGINEERING PA935
|
|
BREMBO PA6014
|
|
DELPHI LP970
54.75 €
-20%
43.8 €
|
|
DURON DBP290713
|
|
FERODO FSL713
52.44 €
-20%
41.95 €
|
|
ICER 140891
31.62 €
-0%
31.62 €
|
|
JURID 571416D
|
|
JURID 571416J
|
|
JURID 571416JAS
|
|
METELLI 2201390
|
|
MINTEX MDB1561
|
|
NECTO FD6490N
|
|
NECTO FD6490V
|
|
OPTIMAL 9850
|
|
REMSA 043502
|
|
ROADHOUSE 243502
|
|
ROULUNDS RUBBER 658881
|
|
STOP 571416S
|
|
TEXTAR 2903701
|
|
TRUSTING 1410
|
|
TRW GDB1111
47.24 €
-20%
37.79 €
|
|
UNIPART GBP862AF
|
|
WAGNER WBP29038A
42.94 €
-0%
42.94 €
|
|
IVECO 1906158
|
| Iveco DAILY II (бордова) платформа/ шаси | 82 коня | дизел |
| Iveco DAILY II фургон/комби | 75 коня | дизел |
| Iveco DAILY II фургон/комби | 82 коня | дизел |
| Iveco DAILY II (бордова) платформа/ шаси | 103 коня | дизел |
| Iveco DAILY II фургон/комби | 103 коня | дизел |
| Iveco DAILY II фургон/комби | 103 коня | дизел |
| Iveco DAILY II фургон/комби | 103 коня | дизел |
| Iveco DAILY II фургон/комби | 75 коня | дизел |
| Iveco DAILY II фургон/комби | 82 коня | дизел |
