комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FVR757 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 14,5 mm |
| дължина | 133 mm |
| ширина | 52 mm |
| тегло | 1,51 kg |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| спирачна система | Akebono |
| WVAномер | 20002 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 20002
|
|
FERODO FDB757
|
|
A.B.S. 366421
|
|
APEC braking PAD534
|
|
BENDIX 572331B
|
|
BENDIX 572332B
|
|
BLUE PRINT ADM54216
|
|
BLUE PRINT ADM54246
|
|
BLUE PRINT ADM54267
27.83 €
-20%
22.26 €
|
|
BLUE PRINT ADM542687
|
|
BOSCH 0986460020
|
|
BOSCH 0986494314
|
|
BOSCH 0986460020
|
|
Brake ENGINEERING PA468
|
|
BREMBO P49010
|
|
DELPHI LP530
24.16 €
-20%
19.33 €
|
|
FERODO FSL757
41.35 €
-20%
33.08 €
|
|
JURID 572332D
|
|
JURID 572332J
31.14 €
-20%
24.91 €
|
|
JURID 572332JAS
|
|
MINTEX MDB1439
|
|
NECTO FD6571V
|
|
OPTIMAL 9518
|
|
PAGID T0358
|
|
QUINTON HAZELL BP428
|
|
REMSA 024402
|
|
ROULUNDS RUBBER 462881
|
|
STOP 572332S
|
|
TEXTAR 2000201
38.76 €
-20%
31.01 €
|
|
TRW GDB737
43.49 €
-20%
34.79 €
|
|
UNIPART GBP894AF
|
|
KIA 0K60A3328Z
|
|
KIA 0K70Y3328Z
|
|
KIA 0K71E3328Z
|
|
KIA 0K71F3328Z
|
|
MAZDA S08349280
|
|
MAZDA S08349280A
|
|
MAZDA S23149280
|
|
MAZDA S23149280A
|
|
MAZDA SA9449280
|
|
MAZDA SA94492809A
|
|
MAZDA SE963328Z
|
|
MAZDA SE963328Z9A
|
|
MAZDA SF043328Z
|
|
MAZDA SF043328Z9A
|
|
MAZDA SO8349280A
|
| Mazda E-SERIE (бордова) платформа/ шаси (SD1) | 97 коня | бензин |
| Mazda E-SERIE автобус (SR1) | 82 коня | бензин |
| Kia BESTA кутия | 65 коня | дизел |
| Kia K2500 (SD) | 94 коня | дизел |
| Kia K2700 (SD) | 80 коня | дизел |
