комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FVR941 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 14 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 146 mm |
| ширина | 61 mm |
| тегло | 1,8 kg |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| спирачна система | Bendix |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с болтове на спирачния апарат |
| WVAномер | 21573 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 21573
|
|
FERODO FDB941
|
|
MERCEDES-BENZ 6314200120
|
|
MERCEDES-BENZ 6314200320
|
|
A.B.S. 36690
|
|
A.B.S. 36828
29.08 €
-20%
23.26 €
|
|
BENDIX 571521B
|
|
BOSCH 0986460947
|
|
Brake ENGINEERING PA1213
|
|
Brake ENGINEERING PA998
|
|
BREMBO P50021
|
|
DELPHI LP735
35.12 €
-20%
28.09 €
|
|
ICER 140893
36.05 €
-0%
36.05 €
|
|
JURID 571521J
|
|
JURID 571521JAS
|
|
METELLI 2200550
|
|
MINTEX MDB1649
|
|
NECTO FD6599V
|
|
OPTIMAL 9399
|
|
OPTIMAL 9797
|
|
PAGID T9005
|
|
REMSA 014230
|
|
ROADHOUSE 21422
|
|
ROULUNDS RUBBER 458581
|
|
TEXTAR 2157302
38.14 €
-20%
30.51 €
|
|
TRUSTING 0570
|
|
TRW GDB1114
65.5 €
-20%
52.4 €
|
|
UNIPART GBP1570AF
|
|
VALEO 551763
|
|
WAGNER WBP21573A
|
| Mercedes 100 автобус (631) | 72 коня | дизел |
| Mercedes 100 автобус (631) | 75 коня | дизел |
| Mercedes 100 автобус (631) | 56 коня | дизел |
| Mercedes 100 кутия (631) | 72 коня | дизел |
| Mercedes 100 кутия (631) | 75 коня | дизел |
