комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FVR949 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 15,5 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 140 mm |
| ширина | 55 mm |
| тегло | 1.562 kg |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| спирачна система | Sumitomo |
| WVAномер | 21689 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 21689
|
|
FERODO FDB949
|
|
A.B.S. 36761
|
|
APEC braking PAD741
|
|
APEC braking PAD821
|
|
BENDIX 572378B
|
|
BLUE PRINT ADT342123
35.08 €
-20%
28.06 €
|
|
BLUE PRINT ADT34233
|
|
BOSCH 0986424225
|
|
BOSCH 0986424225
|
|
Brake ENGINEERING PA848
|
|
BREMBO P83023
|
|
DELPHI LP950
56.42 €
-20%
45.14 €
|
|
FERODO FSL949
46.06 €
-20%
36.85 €
|
|
JURID 572378D
|
|
JURID 572378J
54.19 €
-20%
43.35 €
|
|
JURID 572378JAS
|
|
MINTEX MDB1535
|
|
NECTO FD6823A
|
|
NIPPARTS 3602053
|
|
OPTIMAL 9874
|
|
PAGID T3012
|
|
ROADHOUSE 24122
|
|
ROULUNDS RUBBER 493981
|
|
STOP 572378S
|
|
TEXTAR 2168901
|
|
TEXTAR 2168915504
|
|
TRW GDB3109
43.49 €
-20%
34.79 €
|
|
UNIPART GBP1039AF
|
|
VALEO 598949
|
|
TOYOTA 0446526030
|
|
TOYOTA 0446526040
|
|
TOYOTA 0446526050
|
|
TOYOTA 0446526051
|
|
TOYOTA 04465YZZAC
|
|
TOYOTA 0446526030
|
|
TOYOTA 0446526040
|
|
TOYOTA 0446526050
|
|
TOYOTA 0446526051
|
|
TOYOTA 0446535220
|
|
TOYOTA 04465YZZAC
|
|
TOYOTA 0449126250
|
|
TOYOTA 0449126280
|
|
TOYOTA 0449126310
|
|
TOYOTA 0449126250
|
|
TOYOTA 0449126280
|
|
TOYOTA 0449126310
|
| Toyota HIACE II Wagon (LH7_, LH5_, LH6_, YH7_, YH6_, YH5_) | 88 коня | бензин |
| Toyota HILUX II пикап (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) | 80 коня | дизел |
| Toyota HIACE III Wagon (LH1_, RZH1_) | 101 коня | бензин |
| Toyota HIACE III Wagon (LH1_, RZH1_) | 75 коня | дизел |
| Toyota HIACE III Wagon (LH1_, RZH1_) | 120 коня | бензин |
| Toyota HIACE III Wagon (LH1_, RZH1_) | 78 коня | дизел |
| Toyota HIACE III кутия (YH7_, LH6_, LH7_, LH5_, YH5_, YH6_) | 75 коня | дизел |
| Toyota HIACE III кутия (YH7_, LH6_, LH7_, LH5_, YH5_, YH6_) | 101 коня | бензин |
| Toyota HILUX II пикап (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) | 79 коня | дизел |
| Toyota HIACE III кутия (YH7_, LH6_, LH7_, LH5_, YH5_, YH6_) | 120 коня | бензин |
| Toyota HIACE III Wagon (LH1_, RZH1_) | 120 коня | бензин |
| Toyota HIACE III кутия (YH7_, LH6_, LH7_, LH5_, YH5_, YH6_) | 120 коня | бензин |
| Toyota HILUX II пикап (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) | 90 коня | дизел |
| Toyota HILUX II пикап (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) | 79 коня | дизел |
| Toyota HILUX II пикап (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) | 83 коня | дизел |
| Toyota HILUX II пикап (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) | 83 коня | дизел |
| Toyota HIACE II кутия (LH5_, YH7_, LH7_, LH6_, YH6_, YH5_) | 88 коня | бензин |
| Toyota HILUX II пикап (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) | 75 коня | дизел |
| Toyota HILUX II пикап (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) | 88 коня | дизел |
| Toyota HIACE III Wagon (LH1_, RZH1_) | 75 коня | дизел |
| Toyota HIACE III кутия (YH7_, LH6_, LH7_, LH5_, YH5_, YH6_) | 75 коня | дизел |
