комплект спирачно феродо, дискови спирачки HELLA PAGID
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | HELLA PAGID |
| Парт номер | 8DB 355 014-371 |
| ширина | 144,5 mm |
| височина | 49,1 mm |
| дебелина | 14,2 mm |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| WVAномер | 24682 |
| спирачна система | Sumitomo |
| технически информационен номер | T1820 |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | 8DZ 355 204-781 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
HELLA PAGID 24682
|
|
HELLA PAGID 24683
|
|
HELLA PAGID 24684
|
|
HELLA PAGID 8456D1345
|
|
HELLA PAGID T1820
|
|
AKEBONO ACT1345
|
|
AKEBONO AN675WK
|
|
APEC braking PAD1760
|
|
BENDIX-AU DB1819
|
|
BLUE PRINT ADN142132C
|
|
BOSCH 0986495133
|
|
COBREQ N1277
|
|
HELLA PAGID 355014371
|
|
INTIMA MD1250M
|
|
KAVO PARTS BP6599
|
|
MINTEX MDB3009
|
|
MK Kashiyama D1250M
|
|
NISSHINBO NP2012
|
|
NISSHINBO PF2452
|
|
PAGID T1820
|
|
RAYBESTOS PGD1345C
|
|
REMSA 129302
|
|
ROADHOUSE 2129302
|
|
TEXTAR 2468201
|
|
TEXTAR TX1082
|
|
TRW GDB3577
52.15 €
-20%
41.72 €
|
|
TRW GDB7238
|
|
NISSAN 41060AX085
|
|
NISSAN 41060EE30J
|
|
NISSAN 41060RN22A
|
|
NISSAN AY040NS120
|
|
NISSAN AY040NS133
|
|
NISSAN AY040NS142
|
| Nissan NOTE (E11) | 90 коня | дизел |
| Nissan MICRA III (K12) | 80 коня | бензин |
| Nissan MICRA III (K12) | 88 коня | бензин |
| Nissan MICRA III (K12) | 65 коня | бензин |
| Nissan MICRA III (K12) | 65 коня | дизел |
| Nissan MICRA III (K12) | 82 коня | дизел |
| Nissan MICRA III (K12) | 65 коня | бензин |
| Nissan MICRA III (K12) | 110 коня | бензин |
| Nissan NOTE (E11) | 88 коня | бензин |
| Nissan NOTE (E11) | 110 коня | бензин |
| Nissan NOTE (E11) | 68 коня | дизел |
| Nissan NOTE (E11) | 86 коня | дизел |
| Nissan MICRA III (K12) | 68 коня | дизел |
| Nissan MICRA III (K12) | 86 коня | дизел |
| Nissan TIIDA хетчбек (C11X) | 110 коня | бензин |
| Nissan TIIDA хетчбек (C11X) | 126 коня | бензин |
| Nissan TIIDA хетчбек (C11X) | 106 коня | дизел |
| Nissan TIIDA седан (SC11X) | 110 коня | бензин |
| Nissan TIIDA седан (SC11X) | 126 коня | бензин |
| Nissan TIIDA седан (SC11X) | 106 коня | дизел |
| Nissan NOTE (E11) | 103 коня | дизел |
