комплект спирачно феродо, дискови спирачки HELLA PAGID
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | HELLA PAGID |
| Парт номер | 8DB 355 014-451 |
| ширина | 131,8 mm |
| височина | 77,5 mm |
| дебелина | 15 mm |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| брой индикатори за износване | 4 на ос |
| WVAномер | 23325 |
| спирачна система | Brembo |
| технически информационен номер | T1830 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
HELLA PAGID 23325
|
|
HELLA PAGID 7953D1050
|
|
HELLA PAGID T1830
|
|
CADILLAC 22866931
|
|
CADILLAC 89047725
|
|
A.B.S. 37716
|
|
BREMBO P09004
|
|
HELLA PAGID 355014451
|
|
ICER 181585
37.95 €
-0%
37.95 €
|
|
JURID 572508J
|
|
MAGNETI MARELLI T1830MM
|
|
MINTEX MDB2629
|
|
NK 221018
|
|
PAGID T1830
|
|
TEXTAR 2332501
|
| Ford GT | 500 коня | бензин |
