комплект спирачно феродо, дискови спирачки HELLA PAGID
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | HELLA PAGID |
| Парт номер | 8DB 355 015-551 |
| ширина | 192,6 mm |
| височина | 72,1 mm |
| дебелина | 18,6 mm |
| контактен датчик за износване | за подготвен за контактен датчик за износване |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с болтове на спирачния апарат |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| WVAномер | 25022 |
| спирачна система | TRW |
| технически информационен номер | T2012 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
HELLA PAGID 25021
|
|
HELLA PAGID 25022
|
|
HELLA PAGID 25203
|
|
HELLA PAGID 25204
|
|
HELLA PAGID 8542D1425
|
|
HELLA PAGID T2012
|
|
APEC braking PAD1836
|
|
BENDIX 573333B
|
|
BLUE PRINT ADJ134204
66.27 €
-20%
53.02 €
|
|
COMLINE ADB02030
73.63 €
-20%
58.91 €
|
|
COMLINE CBP02030
|
|
DELPHI LP2176
51.64 €
-20%
41.31 €
|
|
HELLA PAGID 355015551
|
|
JURID 573333J
|
|
JURID 573333JC
110.61 €
-20%
88.49 €
|
|
MAGNETI MARELLI 363700202012
|
|
MINTEX MDB3124
|
|
PAGID T2012
|
|
REMSA 140900
|
|
REMSA 140910
|
|
ROADHOUSE 2140900
|
|
ROADHOUSE 2140910
|
|
TEXTAR 2502201
85.39 €
-20%
68.31 €
|
|
TRW GDB1898
76.18 €
-20%
60.95 €
|
|
WOKING P1509310
|
|
LAND ROVER LR016962
|
|
LAND ROVER LR021253
|
|
LAND ROVER LR026220
|
|
LAND ROVER LR032063
|
|
LAND ROVER LR047859
|
|
LAND ROVER LR051626
|
| Land Rover DISCOVERY IV (LA) | 190 коня | дизел |
| Land Rover DISCOVERY IV (LA) | 211 коня | дизел |
| Land Rover DISCOVERY IV (LA) | 375 коня | бензин |
| Land Rover RANGE ROVER SPORT (LS) | 211 коня | дизел |
| Land Rover RANGE ROVER SPORT (LS) | 375 коня | бензин |
| Land Rover DISCOVERY IV (LA) | 340 коня | бензин |
| Land Rover DISCOVERY IV (LA) | 256 коня | дизел |
| Land Rover RANGE ROVER SPORT (LS) | 256 коня | дизел |
| Land Rover RANGE ROVER SPORT (LS) | 272 коня | дизел |
| Land Rover DISCOVERY IV (LA) | 245 коня | дизел |
| Land Rover RANGE ROVER SPORT (LS) | 245 коня | дизел |
| Land Rover DISCOVERY IV (LA) | 249 коня | дизел |
| Land Rover RANGE ROVER SPORT (LS) | 249 коня | дизел |
| Land Rover RANGE ROVER SPORT (LW) | 340 коня | бензин |
| Land Rover RANGE ROVER SPORT (LW) | 292 коня | дизел |
| Land Rover RANGE ROVER SPORT (LW) | 258 коня | дизел |
| Land Rover RANGE ROVER SPORT (LW) | 211 коня | дизел |
| Land Rover RANGE ROVER SPORT (LW) | 249 коня | дизел |
| Land Rover RANGE ROVER IV (LG) | 340 коня | бензин |
| Land Rover RANGE ROVER IV (LG) | 211 коня | дизел |
| Land Rover RANGE ROVER IV (LG) | 375 коня | бензин |
| Land Rover RANGE ROVER SPORT (LW) | 306 коня | дизел |
| Land Rover RANGE ROVER IV (LG) | 380 коня | бензин |
