комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 180777-700 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 109,9 mm |
| височина | 67,5 mm |
| дебелина | 17,5 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.310 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 180777-700 |
| спирачна система | Lucas - Girling |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01111/2168 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 21216
|
|
ICER 21217
|
|
VOLVO 3344061
|
|
VOLVO 33440611
|
|
VOLVO 3344787
|
|
VOLVO 33447871
|
|
A.B.S. 36703
39.76 €
-20%
31.81 €
|
|
ATE 13046028122
|
|
ATE 602812
|
|
BARUM BA2014
|
|
BENDIX 571414B
|
|
BOSCH 0986460989
|
|
BOSCH 0986560989
|
|
BREMBO P86010
|
|
DOYEN GDB0812
|
|
FERODO FDB671
39.99 €
-20%
31.99 €
|
|
FTE BL1268A1
|
|
GALFER B1G10210102
|
|
GALFER G1021010
|
|
GIRLING 6108121
|
|
HP (ZEBRA) HP2687
|
|
ICER 180777700
|
|
JURID 571414J
|
|
LUCAS GDB812
|
|
LUCAS CAV GDB812
|
|
LUCAS DIESEL GDB812
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB812
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB812
|
|
LUCAS TVS GDB812
|
|
MAGNETI MARELLI BP0930
|
|
MGA MGA296
|
|
MINTEX MDB1466
|
|
NECTO FD6479A
|
|
REMSA 230910
|
|
REMSA 230981
|
|
REMSA 30910
|
|
REMSA 30981
|
|
ROADHOUSE 230910
|
|
ROADHOUSE 230981
|
|
SEBRO 21217172
|
|
SIMER 580
|
|
STOP 571414S
|
|
TEXTAR 2121718114T473
|
|
TEXTAR 2121702
62.78 €
-20%
50.22 €
|
|
TRISCAN 811027944
|
|
TRW GDB812
38.12 €
-20%
30.49 €
|
|
WOKING 209381
|
| Volvo 480 E | 95 коня | бензин |
| Volvo 480 E | 109 коня | бензин |
| Volvo 480 E | 102 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 95 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 87 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 102 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 90 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 110 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 102 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 90 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 110 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 109 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 109 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 90 коня | дизел |
| Volvo 440 K (445) | 90 коня | дизел |
| Volvo 480 E | 106 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 83 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 90 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 83 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 87 коня | бензин |
