комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 180971-204 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 131,95 mm |
| височина | 51,5 mm |
| дебелина | 16 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.340 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 180971-204 |
| спирачна система | Sumitomo |
| контролен знак за преглед | E1 90R-01101/080 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| дължина 2 | 132,1 mm |
| височина 2 | 51,6 mm |
| дебелина 2 | 15 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 21754
|
|
ICER 21755
|
|
ICER 21756
|
|
ICER 21757
|
|
ICER D6377515
|
|
FORD USA 3898530
|
|
DELPHI LP1076
|
|
FIRST LINE 3218
|
|
FMSI-VERBAND D6377515
|
|
FTE BL1385A2
|
|
GIRLING 6132099
|
|
GIRLING 6133046
|
|
ICER 180971204
|
|
LÖBRO 32671
|
|
LUCAS GDB3209
|
|
LUCAS GDB3304
|
|
LUCAS CAV GDB3209
|
|
LUCAS CAV GDB3304
|
|
LUCAS DIESEL GDB3209
|
|
LUCAS DIESEL GDB3304
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB3209
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB3304
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB3209
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB3304
|
|
LUCAS TVS GDB3209
|
|
LUCAS TVS GDB3304
|
|
MINTEX MDB2251
|
|
REMSA 241502
|
|
REMSA 41502
|
|
ROADHOUSE 241502
|
|
SPIDAN 32671
|
|
TRW GDB3209
49.93 €
-20%
39.94 €
|
|
TRW GDB3304
|
|
MAZDA BLYM3323Z
|
| Mazda MX-6 (GE) | 115 коня | бензин |
| Mazda MX-6 (GE) | 165 коня | бензин |
| Mazda 626 IV (GE) | 105 коня | бензин |
| Mazda 626 IV (GE) | 115 коня | бензин |
| Mazda 626 IV Hatchback (GE) | 105 коня | бензин |
| Mazda 626 IV Hatchback (GE) | 115 коня | бензин |
| Mazda 626 IV Hatchback (GE) | 165 коня | бензин |
| Mazda XEDOS 6 (CA) | 144 коня | бензин |
| Mazda XEDOS 6 (CA) | 107 коня | бензин |
| Mazda XEDOS 6 (CA) | 140 коня | бензин |
| Mazda 626 IV (GE) | 90 коня | бензин |
| Mazda 626 IV Hatchback (GE) | 90 коня | бензин |
| Mazda 626 IV Hatchback (GE) | 163 коня | бензин |
| Mazda MX-6 (GE) | 163 коня | бензин |
| Mazda 626 IV Hatchback (GE) | 75 коня | дизел |
| Mazda XEDOS 6 (CA) | 113 коня | бензин |
| Mazda 626 IV (GE) | 75 коня | дизел |
| Mazda 626 IV (GE) | 116 коня | бензин |
| Mazda 626 IV Hatchback (GE) | 116 коня | бензин |
