комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181444-203 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 122,9 mm |
| височина | 53,2 mm |
| дебелина | 17,8 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.385 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 181444-203 |
| спирачна система | Bosch |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01111/2674 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 23705
|
|
ICER 23706
|
|
ICER 23707
|
|
ICER 23979
|
|
ICER 23982
|
|
A.B.S. 37800
59.99 €
-20%
47.99 €
|
|
ATE 13046038632
|
|
ATE 603863
|
|
BARUM BA2350
|
|
BORG & BECK BBP2243
|
|
BOSCH 0986495342
|
|
BREMBO P23141
|
|
DELPHI LP2230
62.78 €
-20%
50.23 €
|
|
DELPHI LP2276
38.12 €
-20%
30.49 €
|
|
FTE BL1796C4
|
|
GIRLING 6118424
|
|
GIRLING 6118914
|
|
HELLA PAGID T2097
|
|
ICER 181444203
|
|
LUCAS GDB1842
|
|
LUCAS GDB1891
|
|
LUCAS CAV GDB1842
|
|
LUCAS CAV GDB1891
|
|
LUCAS DIESEL GDB1842
|
|
LUCAS DIESEL GDB1891
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB1842
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB1891
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB1842
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB1891
|
|
LUCAS TVS GDB1842
|
|
LUCAS TVS GDB1891
|
|
MAFIX PL810
|
|
MGA MGA1042
|
|
MINTEX MDB3193
|
|
MOTRIO 8660001641
|
|
NK 222388
|
|
PAGID T2097
|
|
QH Benelux BP1754
|
|
QUINTON HAZELL BP1754
|
|
REMSA 285832
|
|
REMSA 85832
|
|
ROADHOUSE 285832
|
|
sbs 1501222388
|
|
TEXTAR 2370617815
|
|
TEXTAR 2370601
51.54 €
-20%
41.23 €
|
|
TRISCAN 811010596
|
|
TRW GDB1842
47.78 €
-20%
38.22 €
|
|
TRW GDB1891
46.17 €
-20%
36.94 €
|
|
VALEO 598670
65.77 €
-20%
52.62 €
|
|
VALEO 601062
56.5 €
-20%
45.2 €
|
|
CITROEN 4254C8
|
|
FIAT 71770098
|
|
FIAT 77365465
|
|
FIAT 77365543
|
|
FIAT 77365857
|
|
FIAT 77366134
|
|
FIAT 77366135
|
|
PEUGEOT 4254C8
|
| Fiat PUNTO EVO (199) | 78 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 69 коня | бензин |
| Citroen NEMO кутия (AA_) | 75 коня | дизел |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 75 коня | бензин |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 69 коня | дизел |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 75 коня | бензин |
| Citroen NEMO комби | 75 коня | дизел |
| Peugeot BIPPER Tepee | 75 коня | дизел |
| Peugeot BIPPER (AA_) | 75 коня | дизел |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 78 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 78 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 65 коня | бензин |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 77 коня | бензин |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 75 коня | дизел |
| Fiat LINEA (323) | 90 коня | дизел |
| Fiat LINEA (323) | 77 коня | бензин |
| Fiat PUNTO (199) | 105 коня | бензин |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 65 коня | бензин |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 77 коня | бензин |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 105 коня | бензин |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 75 коня | дизел |
| Fiat 500 C (312) | 105 коня | бензин |
