комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181501-703 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 95,6 mm |
| височина | 44 mm |
| дебелина | 13,7 mm |
| качество | 944 |
| тегло | 0.754 kg |
| конструкция на ос | Rear |
| технически информационен номер | 181501-703 |
| спирачна система | Lucas - Girling |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01110/548 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 23601
|
|
ICER 23661
|
|
ICER D16178742
|
|
A.B.S. 37311S
|
|
ATE 13046028792
|
|
ATE 602879
|
|
BARUM BA2356
|
|
BOSCH 0986424756
|
|
BREMBO P23064
|
|
DELPHI LP1678
27.92 €
-20%
22.33 €
|
|
DOYEN GDB1384
|
|
FERODO FDB1324
28.45 €
-20%
22.76 €
|
|
FMSI-VERBAND D16178742
|
|
FTE BL1814B1
|
|
GIRLING 6113841
|
|
HELLA PAGID T1260
|
|
HP (ZEBRA) HP7213
|
|
ICER 181501703
|
|
LUCAS GDB1384
|
|
LUCAS CAV GDB1384
|
|
LUCAS DIESEL GDB1384
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB1384
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB1384
|
|
LUCAS TVS GDB1384
|
|
MAGNETI MARELLI BP1104
|
|
MINTEX MDB2042
|
|
NECTO FD6810A
|
|
NK 222386
|
|
PAGID T1260
|
|
REMSA 272700
|
|
REMSA 72700
|
|
ROADHOUSE 272700
|
|
sbs 1501222386
|
|
SIMER 7691
|
|
TEXTAR 2360113704T4067
|
|
TEXTAR 2360102
35.43 €
-20%
28.35 €
|
|
TRISCAN 811015038
|
|
TRW GDB1384
33.29 €
-20%
26.63 €
|
|
VALEO 598425
33.13 €
-20%
26.5 €
|
|
WOKING 627310
|
|
FIAT 71752988
|
|
FIAT 71770084
|
|
FIAT 77362270
|
|
FIAT 77363445
|
|
FIAT 77364024
|
|
FIAT 77364961
|
|
FIAT 9943535
|
|
FIAT 9948417
|
|
LANCIA 9943535
|
|
LANCIA 9949335
|
| Fiat PANDA (169) | 78 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Fiat PANDA (169) | 75 коня | дизел |
| Fiat PANDA (169) | 69 коня | бензин |
| Lancia YPSILON (843) | 69 коня | бензин |
| Lancia MUSA (350) | 116 коня | дизел |
| Fiat PUNTO (188) | 130 коня | бензин |
| Lancia YPSILON (843) | 60 коня | бензин |
| Lancia YPSILON (843) | 80 коня | бензин |
| Lancia YPSILON (843) | 95 коня | бензин |
| Lancia YPSILON (843) | 70 коня | дизел |
| Fiat IDEA (350_) | 80 коня | бензин |
| Fiat PUNTO (188) | 101 коня | дизел |
| Fiat PANDA (169) | 70 коня | дизел |
| Fiat PANDA (169) | 60 коня | бензин |
| Lancia YPSILON (843) | 78 коня | бензин |
| Lancia YPSILON (843) | 75 коня | дизел |
| Lancia YPSILON (843) | 90 коня | дизел |
| Fiat PANDA (169) | 100 коня | бензин |
| Fiat 500 (312) | 100 коня | бензин |
| Lancia YPSILON (843) | 105 коня | дизел |
| Fiat PANDA Van (169) | 75 коня | дизел |
| Lancia MUSA (350) | 120 коня | дизел |
| Fiat PANDA (169) | 75 коня | дизел |
| Fiat 500 C (312) | 100 коня | бензин |
| Fiat 500 C (312) | 95 коня | дизел |
| Lancia MUSA (350) | 95 коня | дизел |
