комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181740-701 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 101,9 mm |
| височина | 47,48 mm |
| дебелина | 17,2 mm |
| качество | 944 |
| тегло | 1.060 kg |
| конструкция на ос | Rear |
| технически информационен номер | 181740-701 |
| спирачна система | Bosch |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01110/1407 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 24349
|
|
ICER D15378746
|
|
VAUXHALL 93169177
|
|
VAUXHALL 93189823
|
|
ATE 13046038282
|
|
ATE 13046038482
|
|
ATE 603828
|
|
ATE 603848
|
|
BENDIX 573166B
|
|
BREMBO P23104
|
|
DELPHI LP1965
28.45 €
-20%
22.76 €
|
|
FERODO FDB1858
52.15 €
-20%
41.72 €
|
|
FERODO FDB1922
51 €
-20%
40.8 €
|
|
FMSI-VERBAND D15378746
|
|
FTE BL2015A3
|
|
GIRLING 6116564
|
|
HELLA PAGID T1604
|
|
HELLA PAGID T2066
|
|
HP (ZEBRA) HP7743
|
|
ICER 181740701
|
|
JURID 573166J
64.04 €
-20%
51.23 €
|
|
LUCAS GDB1714
|
|
LUCAS CAV GDB1714
|
|
LUCAS DIESEL GDB1714
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB1714
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB1714
|
|
LUCAS TVS GDB1714
|
|
MAFIX PL586
|
|
MGA MGA837
|
|
MINTEX MDB2779
|
|
MINTEX MDB3167
|
|
MOTRIO 8660000789
|
|
NECTO FD7224A
|
|
NECTO FD7265A
|
|
OPTIMAL 12431
|
|
PAGID T1604
|
|
PAGID T2066
|
|
REMSA 119800
|
|
REMSA 2119800
|
|
ROADHOUSE 2119800
|
|
TEXTAR 2434917514
|
|
TEXTAR 2434917524
|
|
TEXTAR 2434901
55.98 €
-20%
44.79 €
|
|
TEXTAR 2434903
83.78 €
-20%
67.03 €
|
|
TRISCAN 811010567
|
|
TRW GDB1714
56.24 €
-20%
44.99 €
|
|
VALEO 598722
53.02 €
-20%
42.41 €
|
|
FIAT 50902169
|
|
FIAT 71770022
|
|
FIAT 71773144
|
|
FIAT 77363959
|
|
OPEL 1605230
|
|
OPEL 1605356
|
|
OPEL 93169177
|
| Fiat PUNTO EVO (199) | 78 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 84 коня | дизел |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 69 коня | бензин |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 75 коня | бензин |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 69 коня | дизел |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 69 коня | дизел |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 84 коня | дизел |
| Opel CORSA D Van | 75 коня | дизел |
| Opel CORSA D Van | 90 коня | дизел |
| Opel CORSA D Van | 65 коня | бензин |
| Opel CORSA D Van | 69 коня | бензин |
| Opel CORSA D Van | 95 коня | дизел |
| Opel CORSA D Van | 60 коня | бензин |
| Opel CORSA D Van | 80 коня | бензин |
| Opel CORSA D Van | 86 коня | бензин |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 116 коня | дизел |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 120 коня | дизел |
| Opel CORSA D | 211 коня | бензин |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 78 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 90 коня | дизел |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 120 коня | дизел |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 130 коня | дизел |
| Opel CORSA D | 125 коня | дизел |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 95 коня | бензин |
| Opel CORSA D | 192 коня | бензин |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 120 коня | бензин |
| Opel CORSA D | 150 коня | бензин |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 65 коня | бензин |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 77 коня | бензин |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 105 коня | бензин |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 135 коня | бензин |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 75 коня | дизел |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 95 коня | дизел |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 120 коня | дизел |
| Opel CORSA D | 130 коня | дизел |
