комплект спирачно феродо, дискови спирачки LPR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | LPR |
| Парт номер | 05P1349 |
| спирачна система | MANDO |
| ширина | 165 mm |
| височина | 59 mm |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| за номер артикул | 05P1349 |
| дебелина | 17,8 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR 24218
|
|
LPR 24219
|
|
LPR 24220
|
|
LPR 5SP1349
|
|
APEC braking PAD1449
|
|
ASHIKA 500KK11
|
|
BOSCH 0986494146
|
|
DELPHI LP1932
46.17 €
-20%
36.94 €
|
|
JAPANPARTS PAK11AF
|
|
MINTEX MDB2703
|
|
REMSA 113402
|
|
ROADHOUSE 2113402
|
|
TEXTAR 2421801
41.84 €
-20%
33.47 €
|
|
TRUSTING 6460
|
|
TRW GDB3367
58.29 €
-20%
46.63 €
|
|
ALFA ROMEO 2FA2058101
|
|
FIAT 2FA2058101
|
|
KIA 581012FA10
|
|
KIA 581012FA20
|
|
LANCIA 2FA2058101
|
| Kia CERATO седан (LD) | 105 коня | бензин |
| Kia CERATO седан (LD) | 143 коня | бензин |
| Kia CERATO седан (LD) | 112 коня | дизел |
| Kia CERATO (LD) | 105 коня | бензин |
| Kia CERATO (LD) | 143 коня | бензин |
| Kia CERATO (LD) | 112 коня | дизел |
| Kia CERATO (LD) | 102 коня | дизел |
| Kia CERATO седан (LD) | 102 коня | дизел |
| Kia CERATO седан (LD) | 122 коня | бензин |
| Kia CERATO седан (LD) | 115 коня | дизел |
| Kia CERATO (LD) | 115 коня | дизел |
