комплект спирачно феродо, дискови спирачки LPR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | LPR |
| Парт номер | 05P1364 |
| за номер артикул | 05P1364 |
| спирачна система | AKEBONO |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| височина | 56,5 mm |
| ширина | 142 mm |
| дебелина | 17,4 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR 23868
|
|
LPR 23869
|
|
LPR 23870
|
|
LPR 5SP1364
|
|
APEC braking PAD1284
|
|
APEC braking PAD1303
|
|
ASHIKA 5004401
|
|
ATE 13046058602
|
|
BENDIX 572504B
|
|
Brake ENGINEERING PA1518
|
|
CIFAM 8226060
|
|
FERODO FDB1658
56.75 €
-20%
45.4 €
|
|
JAPANPARTS PA401AF
|
|
JURID 572504J
65.65 €
-20%
52.52 €
|
|
KAISHIN D5128M
|
|
METELLI 2206060
|
|
MINTEX MDB2265
|
|
REMSA 089900
|
|
ROADHOUSE 289900
|
|
TRUSTING 6220
26.53 €
-0%
26.53 €
|
|
TRW GDB3325
70.56 €
-20%
56.45 €
|
|
HONDA 06450S9AA00
|
|
HONDA 45022S9AA00
|
|
HONDA 45022S9AA01
|
|
HONDA 45022S9AE00
|
|
HONDA 45022S9AE50
|
|
HONDA 45022S9VA01
|
|
HONDA 45022SDAA00
|
|
HONDA 45022SDCA00
|
| Honda CR-V I (RD) | 147 коня | бензин |
| Honda CR-V II (RD_) | 150 коня | бензин |
| Honda CR-V II (RD_) | 140 коня | дизел |
