комплект спирачно феродо, дискови спирачки LPR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | LPR |
| Парт номер | 05P1374 |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| за номер артикул | 05P1374 |
| дебелина | 17,5 mm |
| ширина | 137,1 mm |
| спирачна система | MANDO |
| височина | 63,6 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR 24031
|
|
LPR 24032
|
|
LPR 24033
|
|
LPR 5SP1374
|
|
APEC braking PAD1388
|
|
ASHIKA 50H0013
|
|
ATE 13046058752
|
|
BENDIX 572513B
|
|
CIFAM 8225040
|
|
FERODO FDB1840
57.78 €
-20%
46.22 €
|
|
JAPANPARTS PAH13AF
|
|
JURID 572513J
37.59 €
-20%
30.07 €
|
|
KAISHIN D11142M
|
|
METELLI 2205040
|
|
MINTEX MDB2542
|
|
REMSA 089302
|
|
ROADHOUSE 2089302
|
|
TRUSTING 5200
|
|
TRW GDB3378
53.17 €
-20%
42.54 €
|
|
HYUNDAI 581012DA40
|
|
HYUNDAI 581012DA60
|
| Hyundai ELANTRA (XD) | 107 коня | бензин |
| Hyundai ELANTRA (XD) | 141 коня | бензин |
| Hyundai ELANTRA седан (XD) | 107 коня | бензин |
| Hyundai ELANTRA седан (XD) | 141 коня | бензин |
| Hyundai ELANTRA седан (XD) | 132 коня | бензин |
| Hyundai ELANTRA (XD) | 132 коня | бензин |
| Hyundai ELANTRA седан (XD) | 139 коня | бензин |
| Hyundai ELANTRA (XD) | 139 коня | бензин |
| Hyundai ELANTRA (XD) | 113 коня | дизел |
| Hyundai ELANTRA седан (XD) | 113 коня | дизел |
| Hyundai MATRIX (FC) | 103 коня | бензин |
| Hyundai MATRIX (FC) | 122 коня | бензин |
| Hyundai MATRIX (FC) | 82 коня | дизел |
| Hyundai ELANTRA седан (XD) | 105 коня | бензин |
| Hyundai ELANTRA (XD) | 105 коня | бензин |
| Hyundai MATRIX (FC) | 102 коня | дизел |
| Hyundai MATRIX (FC) | 110 коня | дизел |
| Hyundai ELANTRA седан (XD) | 90 коня | бензин |
