комплект спирачно феродо, дискови спирачки LPR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | LPR |
| Парт номер | 05P1382 |
| спирачна система | MANDO |
| дебелина | 17,2 mm |
| ширина | 156,7 mm |
| височина | 61 mm |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| за номер артикул | 05P1382 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR 24351
|
|
LPR 24568
|
|
LPR 24569
|
|
LPR 5SP1382
|
|
APEC braking PAD1564
|
|
ASHIKA 500HH14
|
|
ATE 13046057772
|
|
Brake ENGINEERING PA1770
|
|
CIFAM 8227870
|
|
DELPHI LP2048
37.58 €
-20%
30.06 €
|
|
E.T.F. 121313
|
|
FERODO FDB4111
60.84 €
-20%
48.67 €
|
|
JAPANPARTS PAH14AF
|
|
KAISHIN D11198
|
|
METELLI 2207870
|
|
MINTEX MDB2777
|
|
PAGID T1602
|
|
REMSA 122602
|
|
ROADHOUSE 2122602
|
|
TRUSTING 8030
|
|
TRW GDB3418
53.69 €
-20%
42.95 €
|
|
TRW GDB3483
47.78 €
-20%
38.22 €
|
|
HYUNDAI 581012BA10
|
|
KIA 581012PA70
|
| Kia SORENTO II (XM) | 150 коня | дизел |
| Kia SORENTO II (XM) | 150 коня | дизел |
| Hyundai SANTA FE II (CM) | 150 коня | дизел |
| Hyundai SANTA FE II (CM) | 174 коня | бензин |
| Hyundai SANTA FE II (CM) | 150 коня | дизел |
| Hyundai SANTA FE I (SM) | 175 коня | бензин |
| Hyundai SANTA FE II (CM) | 170 коня | бензин |
| Hyundai SANTA FE II (CM) | 170 коня | бензин |
| Hyundai SANTA FE II (CM) | 139 коня | дизел |
| Hyundai SANTA FE II (CM) | 139 коня | дизел |
| Hyundai SANTA FE II (CM) | 189 коня | бензин |
| Hyundai SANTA FE II (CM) | 189 коня | бензин |
| Hyundai SANTA FE II (CM) | 150 коня | дизел |
| Hyundai SANTA FE II (CM) | 150 коня | дизел |
| Hyundai SANTA FE II (CM) | 155 коня | дизел |
| Hyundai SANTA FE II (CM) | 155 коня | дизел |
| Kia SORENTO II (XM) | 174 коня | бензин |
| Kia SORENTO II (XM) | 174 коня | бензин |
| Kia SORENTO II (XM) | 197 коня | дизел |
| Kia SORENTO II (XM) | 197 коня | дизел |
| Hyundai SANTA FE II (CM) | 197 коня | дизел |
| Hyundai SANTA FE II (CM) | 197 коня | дизел |
