комплект спирачно феродо, дискови спирачки LPR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | LPR |
| Парт номер | 05P1404 |
| спирачна система | AKEBONO |
| за номер артикул | 05P1404 |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| височина | 47,6 mm |
| дебелина | 14,8 mm |
| ширина | 88,8 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR 24231
|
|
LPR 24232
|
|
LPR 24233
|
|
LPR 5SP1404
|
|
ASHIKA 5104445
|
|
BENDIX 572544B
|
|
CIFAM 8221731
|
|
DELPHI LP1972
33.82 €
-20%
27.06 €
|
|
JAPANPARTS PP445AF
|
|
JURID 572544J
42.23 €
-20%
33.79 €
|
|
METELLI 2201731
|
|
MINTEX MDB2710
|
|
PAGID T1521
|
|
REMSA 032504
|
|
TEXTAR 2423101
49.93 €
-20%
39.94 €
|
|
TRUSTING 1761
|
|
TRW GDB3438
53.15 €
-20%
42.52 €
|
|
HONDA 43022S9A010
|
|
HONDA 43022S9AE00
|
|
HONDA 43022SJFE00
|
| Honda CR-V II (RD_) | 150 коня | бензин |
| Honda CR-V II (RD_) | 140 коня | дизел |
| Honda ACCORD VIII (CU) | 156 коня | бензин |
| Honda ACCORD VIII (CU) | 201 коня | бензин |
| Honda ACCORD VIII (CU) | 150 коня | дизел |
| Honda ACCORD VIII комби | 156 коня | бензин |
