комплект спирачно феродо, дискови спирачки LPR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | LPR |
| Парт номер | 05P1423 |
| ширина | 88,9 mm |
| височина | 47,4 mm |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| за номер артикул | 05P1423 |
| спирачна система | AKEBONO |
| дебелина | 14,8 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR 23652
|
|
LPR 23653
|
|
LPR 23736
|
|
LPR 5SP1423
|
|
METELLI 2201730
|
|
TRW GDB3447
46.17 €
-20%
36.94 €
|
|
HONDA 43022SZ3E50
|
| Honda LEGEND IV (KB_) | 295 коня | бензин |
| Honda INSIGHT (ZE_) | 88 коня | бензин/ електро |
| Honda CR-Z (ZF1) | 114 коня | бензин/ електро |
