комплект спирачно феродо, дискови спирачки LPR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | LPR |
| Парт номер | 05P1425 |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| за номер артикул | 05P1425 |
| ширина | 88,8 mm |
| дебелина | 13,4 mm |
| височина | 36,8 mm |
| спирачна система | AKEBONO |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR 21738
|
|
LPR 21739
|
|
LPR 5SP1425
|
|
ATE 13046057312
|
|
DELPHI LP1456
19.33 €
-20%
15.46 €
|
|
METELLI 2201761
|
|
TRW GDB3174
41.87 €
-20%
33.5 €
|
|
HONDA 06430SAAE50
|
|
HONDA 43022S04E00
|
|
HONDA 43022S04E01
|
|
HONDA 43022S04E03
|
|
HONDA 43022SAAE51
|
|
HONDA 43022SO4E01
|
|
HONDA 43022SO4E03
|
|
HONDA 43022TF0G00
|
|
HONDA 43022TF0G01
|
| Honda CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) | 114 коня | бензин |
| Honda CIVIC VI седан (EJ, EK) | 160 коня | бензин |
| Honda CIVIC VI Fastback (MA, MB) | 160 коня | бензин |
| Honda CIVIC VI седан (EJ, EK) | 125 коня | бензин |
| Honda JAZZ II (GD) | 83 коня | бензин |
| Honda JAZZ II (GD) | 78 коня | бензин |
| Honda JAZZ III (GE) | 100 коня | бензин |
| Honda JAZZ III (GE) | 90 коня | бензин |
