комплект спирачно феродо, дискови спирачки LPR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | LPR |
| Парт номер | 05P1427 |
| ширина | 114,2 mm |
| спирачна система | SUMITOMO |
| за номер артикул | 05P1427 |
| височина | 50 mm |
| дебелина | 15 mm |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR 21650
|
|
LPR 5SP1427
|
|
APEC braking PAD1072
|
|
ASHIKA 5005528
|
|
ATE 13046057132
|
|
BENDIX 572441B
|
|
CIFAM 8223820
|
|
JAPANPARTS PA528AF
|
|
JURID 572441J
|
|
METELLI 2203820
|
|
RAICAM RA07300
|
|
TRUSTING 3910
|
|
TRW GDB3214
46.71 €
-20%
37.37 €
|
|
DAIHATSU 04465B4010
|
|
DAIHATSU 04465B4010000
|
|
DAIHATSU 04465B4020
|
|
DAIHATSU 04465B4030
|
|
DAIHATSU 04465B4030000
|
|
DAIHATSU 0449187401
|
|
DAIHATSU 0449187401000
|
|
DAIHATSU 0449187403000
|
|
DAIHATSU AY040KE117
|
|
DAIHATSU V9118D015
|
| Daihatsu TERIOS (J1_) | 83 коня | бензин |
| Daihatsu TERIOS (J2_) | 102 коня | бензин |
| Daihatsu TERIOS (J1_) | 86 коня | бензин |
| Daihatsu TERIOS (J1_) | 86 коня | бензин |
| Daihatsu EXTOL автобус (S22_, S23_) | 86 коня | бензин |
| Daihatsu TERIOS (J2_) | 105 коня | бензин |
| Daihatsu TERIOS (J2_) | 105 коня | бензин |
| Daihatsu TERIOS (J2_) | 86 коня | бензин |
| Daihatsu TERIOS (J2_) | 102 коня | бензин |
