комплект спирачно феродо, дискови спирачки LPR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | LPR |
| Парт номер | 05P1442 |
| за номер артикул | 05P1442 |
| спирачна система | SUMITOMO |
| ширина | 108,7 mm |
| дебелина | 14,6 mm |
| височина | 42,8 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR 24423
|
|
LPR 5SP1442
|
|
APEC braking PAD1510
|
|
ASHIKA 5008825
|
|
ATE 13046056212
|
|
BENDIX 572611B
|
|
BREMBO P54049
|
|
CIFAM 8224390
|
|
FERODO FDB1812
28.99 €
-20%
23.19 €
|
|
ICER 181833
44.29 €
-0%
44.29 €
|
|
JAPANPARTS PA825AF
|
|
JURID 572611J
|
|
KAISHIN D9027
|
|
METELLI 2204390
|
|
QUINTON HAZELL BP1453
|
|
REMSA 119900
|
|
ROADHOUSE 2119900
|
|
TRUSTING 4550
|
|
TRW GDB3411
46.17 €
-20%
36.94 €
|
|
CITROEN 1606225680
|
|
MITSUBISHI 4605A340
|
|
MITSUBISHI 4605A527
|
|
PEUGEOT 1606225680
|
|
SUZUKI 5581046G10
|
|
SUZUKI 5581076G00
|
|
SUZUKI 5581076G01
|
|
SUZUKI 5581076G02
|
|
SUZUKI 5581076G03
|
|
SUZUKI 5581076G10
|
|
SUZUKI 5581076G10000
|
|
SUZUKI 55810M76G01
|
|
SUZUKI 55810M79F10
|
| Peugeot ION | 64 коня | |
| Citroen C-ZERO | 48 коня | |
| Peugeot ION | 48 коня | |
| Suzuki ALTO (HA24) | 63 коня | бензин |
| Mitsubishi i (HA_) | 64 коня | |
| Citroen C-ZERO | 64 коня |
