комплект спирачно феродо, дискови спирачки LPR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | LPR |
| Парт номер | 05P1453 |
| височина | 69,7 mm |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| спирачна система | SUMITOMO |
| дебелина | 15,2 mm |
| ширина | 119,2 mm |
| за номер артикул | 05P1453 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR 21922
|
|
LPR 21923
|
|
LPR 5SP1453
|
|
APEC braking PAD960
|
|
ATE 13046056402
|
|
CIFAM 8224130
|
|
FERODO FDB1982
55.22 €
-20%
44.18 €
|
|
METELLI 2204130
|
|
TRUSTING 4280
|
|
SUBARU 26296AE120
|
|
SUBARU 26296FA100
|
|
SUBARU 26296FA102
|
|
SUBARU 26296FA170
|
|
SUBARU 26296FE070
|
| Subaru IMPREZA седан (GC) | 211 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA комби (GF) | 211 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA купе (GFC) | 211 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA седан (GC) | 218 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA комби (GF) | 218 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA хетчбек | 230 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA седан (GD) | 218 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA комби (GG) | 218 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA седан (GD) | 265 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA седан (GD) | 225 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA комби (GG) | 225 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA седан (GD) | 160 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA седан (GD) | 230 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA седан (GD) | 280 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA комби (GG) | 160 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA комби (GG) | 230 коня | бензин |
