комплект спирачно феродо, дискови спирачки LPR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | LPR |
| Парт номер | 05P1495 |
| за номер артикул | 05P1495 |
| спирачна система | SUMITOMO |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| височина | 54,1 mm |
| ширина | 163,5 mm |
| дебелина | 16 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR 24227
|
|
LPR 24228
|
|
LPR 5SP1495
|
|
APEC braking PAD1490
|
|
ASHIKA 5001121
|
|
BOSCH 0986494151
|
|
CIFAM 8227430
|
|
DELPHI LP2011
41.87 €
-20%
33.5 €
|
|
E.T.F. 121256
|
|
JAPANPARTS PA121AF
|
|
KAISHIN D1267M
|
|
METELLI 2207430
|
|
MINTEX MDB2715
|
|
PAGID T1522
|
|
REMSA 116201
|
|
ROADHOUSE 2116201
|
|
TEXTAR 2422701
56.75 €
-20%
45.4 €
|
|
TRUSTING 7590
|
|
TRW GDB3404
58.29 €
-20%
46.63 €
|
|
NISSAN 41060EA025
|
|
NISSAN 41060EB326
|
|
NISSAN 41060ZP025
|
|
NISSAN D1060JR70A
|
| Nissan PICKUP / NP300 PICKUP III (D22) | 133 коня | дизел |
| Nissan NAVARA (D40) | 190 коня | дизел |
| Nissan PATHFINDER III (R51) | 174 коня | дизел |
| Nissan NAVARA (D40) | 144 коня | дизел |
| Nissan NAVARA (D40) | 174 коня | дизел |
| Nissan PATHFINDER III (R51) | 171 коня | дизел |
| Nissan NAVARA (D40) | 171 коня | дизел |
