комплект спирачно феродо, дискови спирачки LPR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | LPR |
| Парт номер | 05P155 |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| за номер артикул | 05P155 |
| спирачна система | ATE |
| дебелина | 15 mm |
| ширина | 61,7 mm |
| височина | 56,5 mm |
| дължина на предупредителния контакт | 160 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR 20548
|
|
LPR 5SP155
|
|
TALBOT 17486200
|
|
TALBOT 424895
|
|
TALBOT 425060
|
|
TALBOT VBP105
|
|
ABEX T6417
|
|
APEC braking PAD121V
|
|
BENDIX 571254B
|
|
Brake ENGINEERING PA280
|
|
CHASE P291
|
|
CIFAM 8220032
|
|
DELPHI LP156
|
|
E.T.F. 120131
|
|
EFI EDB190
|
|
FERODO FDB190
|
|
FIRST LINE FBP1003
|
|
FREN-J 3044
|
|
HP (ZEBRA) 2177
|
|
ICER 180243
|
|
JURID 2840703
|
|
JURID 571254J
|
|
METELLI 2200032
|
|
MINTEX MDB1134
|
|
MOPROD MDP190
|
|
MOTAQUIP VBP110
|
|
PAGID T4056
|
|
QUINTON HAZELL BP148
|
|
REMSA 000602
|
|
RHIAG 10410148
|
|
ROADHOUSE 200602
|
|
ROULUNDS RUBBER 461101
|
|
SIMER 204
|
|
TRUSTING 0032
|
|
TRW GDB240
10.12 €
-20%
8.1 €
|
|
VALEO 598113
29.96 €
-20%
23.97 €
|
|
WOKING 3199
|
