комплект спирачно феродо, дискови спирачки LPR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | LPR |
| Парт номер | 05P1566 |
| ширина | 150,9 mm |
| височина | 61,1 mm |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| за номер артикул | 05P1566 |
| спирачна система | BOSCH |
| дебелина | 19,1 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR 24946
|
|
LPR 24947
|
|
LPR 24948
|
|
LPR 5SP1566
|
|
DELPHI LP2207
48.32 €
-20%
38.65 €
|
|
ICER 181944
64.93 €
-0%
64.93 €
|
|
JAPANPARTS PA276AF
|
|
METELLI 2208790
|
|
MINTEX MDB3052
|
|
PAGID T1904
|
|
ROADHOUSE 2145302
|
|
TEXTAR 2494601
96.38 €
-20%
77.1 €
|
|
TRUSTING 8960
|
|
TOYOTA 0446505260
|
|
TOYOTA 0446505300
|
| Toyota AVENSIS седан (ZRT27, ADT27) | 150 коня | дизел |
| Toyota AVENSIS седан (ZRT27, ADT27) | 177 коня | дизел |
| Toyota AVENSIS комби (ZRT27, ADT27) | 150 коня | дизел |
| Toyota AVENSIS комби (ZRT27, ADT27) | 177 коня | дизел |
| Toyota VERSO (_AUR2_, _ZGR2_) | 150 коня | дизел |
| Toyota VERSO (_AUR2_, _ZGR2_) | 177 коня | дизел |
