комплект спирачно феродо, дискови спирачки LPR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | LPR |
| Парт номер | 05P1571 |
| ширина | 98,5 mm |
| височина | 39,9 mm |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| за номер артикул | 05P1571 |
| спирачна система | AKEBONO |
| дебелина | 14,5 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR 23258
|
|
LPR 23259
|
|
LPR 23260
|
|
LPR 5SP1571
|
|
TRUSTING 9330
|
|
SUZUKI 5580068L00
|
|
SUZUKI 5580068L00000
|
| Suzuki SWIFT IV (FZ, NZ) | 94 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT IV (FZ, NZ) | 94 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT IV (FZ, NZ) | 75 коня | дизел |
| Suzuki SWIFT IV (FZ, NZ) | 90 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT IV (FZ, NZ) | 90 коня | бензин |
