комплект спирачно феродо, дискови спирачки LPR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | LPR |
| Парт номер | 05P1609 |
| за номер артикул | 05P1609 |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| дебелина | 17,2 mm |
| ширина | 131,2 mm |
| спирачна система | MANDO |
| височина | 70,1 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR 24369
|
|
LPR 24373
|
|
LPR 24374
|
|
LPR 5SP1609
|
|
APEC braking PAD1642
|
|
ASHIKA 500HH15
|
|
ATE 13046058762
|
|
BREMBO P30029
|
|
DELPHI LP2150
43.68 €
-20%
34.94 €
|
|
ICER 181666
49.93 €
-0%
49.93 €
|
|
JAPANPARTS PAH15AF
|
|
METELLI 2208840
|
|
MINTEX MDB2721
|
|
PAGID T1612
|
|
REMSA 119402
|
|
ROADHOUSE 2119402
|
|
sbs 1501223429
|
|
TEXTAR 2436901
72.28 €
-20%
57.83 €
|
|
TRUSTING 9010
|
|
TRW GDB3431
51.64 €
-20%
41.31 €
|
|
HYUNDAI 581012DA50
|
| Hyundai ELANTRA (XD) | 107 коня | бензин |
| Hyundai ELANTRA (XD) | 141 коня | бензин |
| Hyundai ELANTRA седан (XD) | 107 коня | бензин |
| Hyundai ELANTRA седан (XD) | 141 коня | бензин |
| Hyundai ELANTRA седан (XD) | 132 коня | бензин |
| Hyundai ELANTRA (XD) | 132 коня | бензин |
| Hyundai ELANTRA седан (XD) | 139 коня | бензин |
| Hyundai ELANTRA (XD) | 139 коня | бензин |
| Hyundai ELANTRA (XD) | 113 коня | дизел |
| Hyundai ELANTRA седан (XD) | 113 коня | дизел |
| Hyundai ELANTRA седан (XD) | 143 коня | бензин |
| Hyundai ELANTRA (XD) | 143 коня | бензин |
| Hyundai ELANTRA седан (XD) | 105 коня | бензин |
| Hyundai ELANTRA (XD) | 105 коня | бензин |
