комплект спирачно феродо, дискови спирачки LPR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | LPR |
| Парт номер | 05P1621 |
| спирачна система | TRW |
| за номер артикул | 05P1621 |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| височина | 51,9 mm |
| дебелина | 17,5 mm |
| ширина | 116,1 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR 23973
|
|
LPR 24403
|
|
LPR 25261
|
|
LPR 5SP1621
|
|
ASHIKA 5008800
|
|
ATE 13046027742
|
|
BREMBO P56086
|
|
CIFAM 8224852
|
|
ICER 182019
38.58 €
-0%
38.58 €
|
|
JAPANPARTS PA800AF
|
|
METELLI 2204852
|
|
MINTEX MDB3186
|
|
PAGID T2087
|
|
REMSA 098702
|
|
ROADHOUSE 298702
|
|
TEXTAR 2440301
|
|
TRUSTING 5012
|
|
ZIMMERMANN 244031751
|
|
NISSAN D10601HA0A
|
|
NISSAN D10601HA0B
|
| Nissan MICRA IV (K13) | 80 коня | бензин |
| Nissan MICRA IV (K13) | 98 коня | бензин |
| Nissan NOTE (E12) | 90 коня | дизел |
| Nissan NOTE (E12) | 80 коня | бензин |
| Nissan NOTE (E12) | 98 коня | бензин |
