комплект спирачно феродо, дискови спирачки LPR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | LPR |
| Парт номер | 05P1653 |
| дължина на предупредителния контакт | 215 mm |
| спирачна система | ATE |
| за номер артикул | 05P1653 |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| височина | 52,5 mm |
| дебелина | 17,8 mm |
| ширина | 149,5 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR 25429
|
|
LPR 25430
|
|
LPR 5SP1653
|
|
BOSCH 0986494463
|
|
FERODO FDB4353
42.95 €
-20%
34.36 €
|
|
ICER 182033
38.58 €
-0%
38.58 €
|
|
MINTEX MDB3208
|
|
PAGID T2112
|
|
RAICAM RA03188
|
|
REMSA 017252
|
|
ROADHOUSE 217252
|
|
sbs 1501222394
|
|
TEXTAR 2542901
48.85 €
-20%
39.08 €
|
|
TRUSTING 2834
|
|
TRW GDB1900
43.49 €
-20%
34.79 €
|
|
FIAT 77365729
|
|
FIAT 77365811
|
|
FIAT 77366270
|
| Fiat 500 C (312) | 86 коня | бензин |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 78 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 69 коня | бензин |
| Fiat 500 (312) | 86 коня | бензин |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 75 коня | бензин |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 69 коня | дизел |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 78 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Fiat PUNTO (199) | 86 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Fiat PUNTO (199) | 105 коня | бензин |
| Fiat PUNTO (199) | 78 коня | бензин |
| Fiat PUNTO (199) | 69 коня | бензин |
| Fiat PUNTO (199) | 75 коня | бензин |
| Fiat PUNTO (199) | 86 коня | бензин |
| Fiat PUNTO (199) | 75 коня | дизел |
| Fiat PUNTO (199) | 84 коня | дизел |
| Fiat PUNTO (199) | 78 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 65 коня | бензин |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 77 коня | бензин |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 105 коня | бензин |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 75 коня | дизел |
| Fiat PUNTO (199) | 78 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Fiat 500 (312) | 65 коня | бензин |
| Fiat 500 C (312) | 65 коня | бензин |
